Zespół

WŁAŚCICIEL KLINIKI MD MEDMIX MGR MARZENA DUBAS– TRYCHOLOG.

Trycholog II stopnia – analityk, diagnosta, kosmetolog, ekonomista, menager.
Marzena Dubas ukończyła Studium Medyczne na wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetyczne. Międzyczasie ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej na wydziale ekonomii i zarządzania. Od młodych lat interesuje się medycyną i naukami pokrewnymi. W 2008 przeniosła swoją działalność do Bielska-Białej, gdzie otworzyła Instytut Medyczny i rozpoczęła współpracę ze specjalistami w zakresie medycyny i chirurgii estetycznej.

Obecnie główne zainteresowanie Marzeny Dubas skupia się na problemach związanych z włosami tj leczeniem wypadania włosów, łysienia, łupieżu, łojotoku oraz chirurgicznymi i niechirurgicznymi metodami leczenia problemów włosów- transplantacja włosów i mirkopigmentacja włosów. W tym celu ukończyła pod auspicjami Kliniki Kolasiński HAIR CLINIC POZNAŃ „Studium Tricology Clinical Education” uzyskując uprawnienia Analityka i Diagnosty Trychologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trychologicznego, stowarzyszenia transplantacji włosów FUE EUROPE

Marzena Dubas przeszła szkolenie w Międzynarodowej Akademii Mikropigmentacji Włosów w Izraelu i uzyskała uprawnienia do wykonywania zabiegów metodą mikrosymulacji pęcherzykowej włosa. Marzena Dubas ukończyła również szkolenie w Międzynarodowej Szkole Makijażu Permanentnego.

Poza obowiązkami związanymi z zabiegami Marzena Dubas zarządza gabinetem. Zajmuje się sprawami zarządzania i marketingu. Dba o wizerunek kliniki w internecie i mediach.Zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz dba o kontakty z pacjentami. Cały czas doskonali umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną z zakresu chirurgii odtwórczej włosów oraz medycyny ciała i włosa uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, warsztatach praktycznych.

W wolnych chwilach pasjonuje się sportem i aktywnym wypoczynkiem. Do ulubionych dyscyplin sportowych należy tenis ziemny i narciarstwo.

 

LEK. MED. NATALIA NOWARA-LAURITANO

Lek. Med. Natalia Nowara-Lauritano -jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, którą ukończyła w 2014 roku., uzyskując tytuł lekarza medycyny. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej.
Doktor Natalia Nowara-Lauritano odbyła również staż na oddziale Chirurgii Ogólnej we Włoszech. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej.
Do zainteresowań doktor Natalii Nowary-Lauritano należy również chirurgia odtwórcza włosa, jako dziedzina, w której łączy wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Stale uzupełnia swoją wiedzę poprzez czynny udział w konferencjach oraz certyfikowanych szkoleniach z chirurgii odtwórczej włosa, chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Dzięki szkoleniom i własnym zainteresowaniom wprowadza nowoczesne metody z zakresu zabiegów chirurgii odtwórczej włosów tj przeszczep długich włosów, przeszczep włosów w okolice brody, przeszczep włosów w okolice blizn.
W codziennej pracy ceni skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, które harmonizują z estetyką i naturalnym wyglądem.

 


KLAUDYNA LEŚKÓW – ASYSTENTKA, RECEPCJONISTKA

Asystentka, recepcjonistka.

Z wykształcenia kosmetolog. Wcześniej związana z branżą kosmetyczną, gdzie pracowała na stanowisku menagera.

W klinice jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę pacjentów. Zajmuje się koordynowaniem czynności przygotowujących pacjenta do zabiegów medycznych i trychologicznych. Z racji zamiłowania do kosmetyki i medycyny pogłębia wiedzę zarówno z obsługi pacjenta jak i tematów trychologii. Asystuje przy wykonywaniu trychologicznych.

Sumienna, pracowita, rzetelna. Bardzo przyjazna w kontaktach z pacjentami.

 

ALEKSANDRA WRÓBEL - DIETETYK, ASYSTENTALEKSANDRA WRÓBEL – DIETETYK

Naukę w dziedzinie dietetyki rozpoczęła od rocznego Studium o kierunku – „Dietetyka”. Obecnie kształci się w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, gdzie ukończyła studia Licencjackie na specjalizacji dietetyk kliniczny. Naukę kontynuuje na studiach magisterskich.

W gabinecie prowadzi dietoterapię u pacjentów z problemami wypadania włosów i łysieniem, bowiem te problemy bardzo często wynikają z nieprawidłowej diety. Dieta w chorobach współistniejących jest nie tylko niezbędną formą wspomagania leczenia, ale i zapobiegania
ich w przyszłości.

Jest odpowiedzialna w gabinecie za prowadzenie dietoterapii pacjentów, którzy mają problemy z włosami i owłosioną skórą głowy, w otyłości, w cukrzycy, insulinooporności, niedoczynności tarczycy, chorób autoimmunologicznych takich jak Hashimoto, łysienie plackowate, nietolerancje pokarmowe. Jak wiadomo w wielu przypadkach choroby autoimunologiczne i choroby związane ze zmianami hormonalnymi (PCOS) mają pośredni lub bezpośredni wpływ na problemy z włosami.

Z powodu zamiłowania do medycyny pogłębia wiedzę z zakresu trychologii i chirurgii odtwórczej włosów. Asystuje przy wykonywaniu zabiegów trychologicznych. Jest również odpowiedzialna za obsługę pacjentów. Bardzo przyjazna w kontaktach z pacjentami.

This post is also available in: angielski