Zespół

Właściciel kliniki Marzena Dubas – trycholog MD MEDMIX.

Trycholog II stopnia- analityk, diagnosta, kosmetolog, specjalista pigmentacji medycznej. Ekonomista, menager.
Marzena Dubas ukończyła Studium Medyczne na wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetyczne. Międzyczasie ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej na wydziale ekonomii i zarządzania. Od młodych lat interesuje się medycyną i naukami pokrewnymi. W 2008 przeniosła swoją działalność do Bielska-Białej, gdzie otworzyła Instytut Medyczny i rozpoczęła współpracę ze specjalistami w zakresie medycyny i chirurgii estetycznej.

Obecnie główne zainteresowanie Marzeny Dubas skupia się na problemach związanych z włosami tj leczeniem wypadania włosów, łysienia, łupieżu, łojotoku oraz chirurgicznymi i niechirurgicznymi metodami leczenia problemów włosów- transplantacja włosów i mirkopigmentacja włosów. W tym celu ukończyła pod auspicjami Kliniki Kolasiński HAIR CLINIC POZNAŃ “Studium Tricology Clinical Education” uzyskując uprawnienia Analityka i Diagnosty Trychologii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trychologicznego, stowarzyszenia transplantacji włosów FUE EUROPE

Marzena Dubas przeszła szkolenie w Międzynarodowej Akademii Mikropigmentacji Włosów w Izraelu i uzyskała uprawnienia do wykonywania zabiegów metodą mikrosymulacji pęcherzykowej włosa. Marzena Dubas ukończyła również szkolenie w Międzynarodowej Szkole Makijażu Permanentnego.

Poza obowiązakami związanymi z zabiegami Marzena Dubas zarządza gabinetem. Zajmuje się sprawami zarządzania i marketingu. Dba o wizerunek kliniki w internecie i mediach.Zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz dba o kontakty z pacjentami. Cały czas doskonali umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną z zakresuchirurgii odtwórczej włosów oraz medycyny ciała i włosa uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, warsztatch praktycznych.

W wolnych chwilach pasjonuje się sportem i aktywnym wypoczynkiem. Do ulubionych dyscyplin sportowych należy tenis ziemny i narciarstwo.

 

 

LEK. MED. NATALIA NOWARA-LAURITANO

Lek. Med. Natalia Nowara-Lauritano -jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, którą ukończyła w 2014 roku., uzyskując tytuł lekarza medycyny. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Doktor Natalia Nowara-Lauritano odbyła również staż na oddziale Chirurgii Ogólnej we Włoszech. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej. Do zainteresowań doktor Natalii Nowary-Lauritano należy również chirurgia odtwórcza włosa, jako dziedzina, w której łączy wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Stale uzupełnia swoją wiedzę poprzez czynny udział w konferencjach oraz certyfikowanych szkoleniach z chirurgii odtwórczej włosa, chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. W codziennej pracy ceni skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, które harmonizują z estetyką i naturalnym wyglądem.

 

LEK. MED. ALEKSANDRA OLEJARSKA

Lek. Med. Aleksandra Olejarska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, którą ukończyła w 2016, uzyskując tytuł lekarza medycyny. Obecnie jest w trakcie Specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Dr Aleksandra Olejarska jest również lekarzem medycyny estetycznej, specjalistą i specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów i medycyny włosa. Połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu obu dziedzin medycyny gwarantuje profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta, a troska zarówno o aspekty medyczne , jak i walory estetyczne – zapewniają bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i ich naturalne efekty.

Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc czynny udział w certyfikowanych szkoleniach i kursach oraz konferencjach z zakresu chirurgii ogólnej i plastycznej, chirurgii odtwórczej włosa oraz medycyny estetycznej w Polsce i poza jej granicami.

Chirurgiczna precyzja oraz zmysł estetyczny warunkują bezpieczeństwo, skuteczność i efektywność zabiegów przeszczepu włosów.

 

MGR INŻ. JUSTYNA JĘDRZEJOWSKA – DIETETYK

Dietetyk mgr inż. Justyna Jędrzejowska jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz studiów podyplomowych “Żywienie w zdrowiu i chorobie” na Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dietetyka to nauka, która nie stoi w miejscu, dlatego chcąc być na bieżąco pani dietetyk cały czas pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach dietetycznych oraz w szkoleniach. Szczególne zainteresowania dietetyczne to choroby tarczycy, insulinoporność oraz choroby układu pokarmowego z uwzględnieniem wpływu żywności na mikroflorę jelitową. Pani Justyna ma bardzo duże doświadczenie, ponieważ swoją pracę wykonuję już prawie od 10 lat. Cały czas rozwija swoja wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Według Pani dietetyk najważniejszym czynnikiem potrzebnym do osiągnięcia wymarzonych efektów jest indywidualne podejście do pacjenta.

This post is also available in: angielski

Kwestionariusz