Zespół

Właściciel kliniki Marzena Dubas – trycholog MD MEDMIX.

Trycholog II stopnia- analityk, diagnosta, kosmetolog, specjalista pigmentacji medycznej. Ekonomista, menager.
Marzena Dubas ukończyła Studium Medyczne na wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetyczne. Międzyczasie ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej na wydziale ekonomii i zarządzania. Od młodych lat interesuje się medycyną i naukami pokrewnymi. W 2008 przeniosła swoją działalność do Bielska-Białej, gdzie otworzyła Instytut Medyczny i rozpoczęła współpracę ze specjalistami w zakresie medycyny i chirurgii estetycznej.

Obecnie główne zainteresowanie Marzeny Dubas skupia się na problemach związanych z włosami tj leczeniem wypadania włosów, łysienia, łupieżu, łojotoku oraz chirurgicznymi i niechirurgicznymi metodami leczenia problemów włosów- transplantacja włosów i mirkopigmentacja włosów. W tym celu ukończyła pod auspicjami Kliniki Kolasiński HAIR CLINIC POZNAŃ “Studium Tricology Clinical Education” uzyskując uprawnienia Analityka i Diagnosty Trychologii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trychologicznego, stowarzyszenia transplantacji włosów FUE EUROPE

Marzena Dubas przeszła szkolenie w Międzynarodowej Akademii Mikropigmentacji Włosów w Izraelu i uzyskała uprawnienia do wykonywania zabiegów metodą mikrosymulacji pęcherzykowej włosa. Marzena Dubas ukończyła również szkolenie w Międzynarodowej Szkole Makijażu Permanentnego.

Poza obowiązakami związanymi z zabiegami Marzena Dubas zarządza gabinetem. Zajmuje się sprawami zarządzania i marketingu. Dba o wizerunek kliniki w internecie i mediach.Zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz dba o kontakty z pacjentami. Cały czas doskonali umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną z zakresuchirurgii odtwórczej włosów oraz medycyny ciała i włosa uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, warsztatch praktycznych.

W wolnych chwilach pasjonuje się sportem i aktywnym wypoczynkiem. Do ulubionych dyscyplin sportowych należy tenis ziemny i narciarstwo.

 

DR N. MED. MICHAŁ PACZKOWSKI

Dr n. med. Michał Paczkowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1995 roku uzyskując tytuł lekarza medycyny. Po ukończeniu rocznego stażu podyplomowego odbył staże kliniczne w ramach specjalizacji medycznej z Chirurgii, a w roku 2000 zdał egzamin specjalizacyjny z Chirurgii Ogólnej. W roku 2002 objął stanowisko Asystenta w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Pomorskiej Akademii Medycznej, w której oprócz zadań klinicznych prowadził również zajęcia dydaktyczne ze studentami. Pracę naukową rozpoczął w 1998r, był jednym z podstawowych członków grupy badawczej zajmującej się opracowaniem efektywnej metody pobierania komórek szpiku kostnego od heparynizowanych dawców narządów. Stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie medycyny uzyskał w 2001 roku, którą obronił z wyróżnieniem summa cum laude. Jest autorem i współautorem wielu prac badawczo-naukowych z zakresu transplantologii. Od 2009 roku kontynuował pracę jako Asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej. W swojej pracy zawodowej wykonywał wiele zabiegów w zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i rekonstrukcyjnej oraz transplantologii.

W obrębie obecnych zainteresowań dr Michała Paczkowskiego jest transplantacja włosów oraz opracowywanie pod względem naukowym metod leczniczych w przypadkach leczenia łysienia i wypadania włosów. Dr n. med. Michał Paczkowski wykonywał zabiegi i odbył gruntowne szkolenie w zagranicznej klinice światowej sławy chirurga dr Akaki Tsilosani i uzyskał certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów. W zakres zabiegów przeprowadzanych przez dr Michała Paczkowskiego wchodzą zabiegi przeszczepów włosów metodą FUE, FUT i BHT. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w chirurgii oraz transplantologii wykonuje również trudne abiegi rekonstrukcyjne w zakresie przeszczepów włosów w okolicach blizn po wypadkach, oparzeniach, pogryzieniach przez zwierzęta zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.

Dr n. med. M. Paczkowski wykonuje również zabiegi leczenia wypadania włosów, w których wykorzystuje wieloletnią wiedzę z zakresu pozyskiwania komórek macierzystych z krwi. Właśnie z tym działem medycyny czyli chirurgią odtwórczą włosa oraz medycyną włosa, wiąże on swoją przyszłość i w tym zakresie chce doskonalić i rozwijać swoje umiejętności, pogłębiać wiedzę i realizować się jako lekarz.

Zaangażowanie w pracę, duże doświadczenie w pracy chirurga połączone z pracą naukową oraz nieustająca chęć poszerzania swojej wiedzy to główne cechy doktora.

 

LEK. MED. NATALIA NOWARA-LAURITANO

Lek. Med. Natalia Nowara-Lauritano -jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, którą ukończyła w 2014 roku., uzyskując tytuł lekarza medycyny. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Doktor Natalia Nowara-Lauritano odbyła również staż na oddziale Chirurgii Ogólnej we Włoszech. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej. Do zainteresowań doktor Natalii Nowary-Lauritano należy również chirurgia odtwórcza włosa, jako dziedzina, w której łączy wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Stale uzupełnia swoją wiedzę poprzez czynny udział w konferencjach oraz certyfikowanych szkoleniach z chirurgii odtwórczej włosa, chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. W codziennej pracy ceni skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, które harmonizują z estetyką i naturalnym wyglądem.

 

LEK. MED. JUSTYNA WYKRĘT

Lek. Med. Justyna Wykręt – specjalista dermatolog i wenerolog, członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Studiowała na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2012-2017 pracowała na Oddziale Dermatologicznym w Cieszynie, gdzie nabywała doświadczenia w leczeniu chorób dermatologicznych, wenerologicznych i zakaźnych, a w Instytucie Anti-aging w Bielsku-Białej swoją wiedzę i umiejętności pogłębiła o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.

W swojej pracy zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych dzieci i dorosłych. W kręgu jej zainteresowań są również choroby włosów. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębia na licznych kursach i szkoleniach.

This post is also available in: angielski

Kwestionariusz