Terapia domowa

PREPARATY DLA WŁOSÓW WYPADAJĄCYCH I OSŁABIONYCH – TERAPIA DOMOWA

HAIR LOSS SYSTEM
W skład zestawu wchodzą:

SZAMPON DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH ZAPOBIEGAJĄCY WYPADANIU

Szampon Hair Loss System pH 5 jest bogaty betainę, która zachowuje powłokę hydrolipidową i strukturę włosa. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego i zielonej herbaty działa pobudzająco i tonizująco.Szampon jest wzbogacony w odżywcze białko sojowe niezbędne do zachowania równowagi biologicznej włosa. Dzięki preparatom jesteś w stanie wykonać prostą terapię domową, która pobudzi mieszki włosowe do procesu wzrostu.

DWUFAZOWE AMPUŁKI ZAPOBIEGAJĄCE WYPADANIU

Intensywna terapia oparta przede wszystkim na działaniu aktywnych składników, które pobudzają krążenie w skórze. Produkt jest bogaty w glikoproteiny, które pozytywnie wpływają na proces złuszczania martwych komórek.
AKTYWNE SKŁADNIKI LINII mają działanie oczyszczające, nawilżające, zapobiegające przetłuszczaniu, wzmacniające, poprawiają krążenie krwi w naczyniach włosowatych odżywiających cebulki włosa, są niezbędne do dla zdrowia i wzrostu włosów, wzmacniają włosy i działają odżywcze Główne składniki aktywne: Pieprzowiec owocowy, szałwia, alantoina, aloes, brzoza, skrzyp, żeń-szeń, słonecznik, białka sojowe, lawenda, mięta, pantenol, rozmaryn, zielona herbata, witamina E, witaminy B1, B2,Białka sojowe.

Cena:
– szampon: 60 zł
– dwufazowe ampułki: 270 zł

COLOSREGEN SERUM I SZAMPON
Preparaty zawierają bioaktywne colostrum bovinum. Colostrum jest pobierane jest w ciągu pierwszych dwóch godzin po wycieleniu, dzięki czemu stanowi unikalne, najbogatsze źródło naturalnych substancji o działaniu odpornościowym, czynników wzrostu, witamin, związków mineralnych.

Naskórkowy czynnik wzrostu oraz czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego wpływają korzystnie na proces odbudowy i regeneracji skóry oraz mieszków włosowych.

Mleko klaczy to źródło witamin, soli mineralnych i białek albuminowych odpowiedzialnych za prawidłowe uwodnienie komórek i utrzymanie prawidłowego pH skóry. Zawiera duże ilości naturalnych aktywnych czynników o działaniu regulacyjnym, enzymatycznym i hormonalnym. Proteiny jedwabiu to białka oraz aminokwasy przypominające budowę proteiny skóry i włosów. Dlatego łatwo wnikają do wnętrza struktury włosów oraz naskórka skóry, zwiększając efekt
głębokiego nawilżenia oraz opóźniając proces starzenia. Dzięki temu skóra staje się sprężysta i elastyczna.

Cena:
– szampon: 40 zł
– serum: 130 zł

PRODUKTY DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI DLA PROBLEMÓW OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY
Sprzedawane przez nas produkty ORISING stosowane są zarówno w profesjonalnej jak i codziennej pielęgnacji skóry głowy oraz włosów. Wyprodukowane na bazie naturalnych minerałów i ziół tworzą podstawę kuracji trychologicznej. Przebadane klinicznie i dermatologicznie na ludziach w oparciu o wieloletnie doświadczenia mają zastosowanie podczas leczenia problemów typu:

-wypadanie włosów
-włosy z łupieżem suchym i tłustym
-łuszczyca skóry głowy
-skóra i włosy tłuste
-swędzenie skóry głowy
-włosy zniszczone chemicznie

Proponujemy Państwu produkty mające zastosowanie zarówno w gabinetach trychologicznych jak i podczas codziennej pielęgnacji. Stosując odpowiednio dobrane naturalne produkty trychologiczne z naszej oferty przywrócisz zdrowy wygląd swoim włosom. Używając je na co dzień utrzymasz równowagę biochemiczną skóry głowy.

Sprzedawane przez nas produkty są skomponowane w głównej mierze na bazie ziół i minerałów, które mają wiele bardzo cennych właściwości – między innymi przeciwzapalne, bakteriobójcze, grzybobójcze antywirusowe, tonizujące, oczyszczające, antyseptyczne, rozkurczające, łagodzą podrażnienia, przyspieszają gojenie ran, łagodzą ból, poprawiają ukrwienie skóry, wzmacniają system immunologiczny, zawierają naturalne witaminy i minerały.

Odżywiają włosy nadają im połysk, wzmacniają tkankę skóry i wiele innych. Produkty przetestowano na ludziach w celu wykluczenia ich alergicznego działania i dlatego mogą być z powodzeniem stosowane również przez osoby skłonne do alergii. Kilkunastoletnie badania potwierdzają ich skuteczność.

Zobacz także: