PREPARATY DLA WŁOSÓW WYPADAJĄCYCH I OSŁABIONYCH – TERAPIA DOMOWA

PRODUKTY DO CODZIENNEJ PIELĘGNACJI DLA PROBLEMÓW OWŁOSIONEJ SKÓRY GŁOWY
Sprzedawane przez nas produkty ORISING stosowane są zarówno w profesjonalnej jak i codziennej pielęgnacji skóry głowy oraz włosów. Wyprodukowane na bazie naturalnych minerałów i ziół tworzą podstawę kuracji trychologicznej. Przebadane klinicznie i dermatologicznie na ludziach w oparciu o wieloletnie doświadczenia mają zastosowanie podczas leczenia problemów typu:

-wypadanie włosów
-włosy z łupieżem suchym i tłustym
-łuszczyca skóry głowy
-skóra i włosy tłuste
-swędzenie skóry głowy
-włosy zniszczone chemicznie

Proponujemy Państwu produkty mające zastosowanie zarówno w gabinetach trychologicznych jak i podczas codziennej pielęgnacji. Stosując odpowiednio dobrane naturalne produkty trychologiczne z naszej oferty przywrócisz zdrowy wygląd swoim włosom. Używając je na co dzień utrzymasz równowagę biochemiczną skóry głowy.

Sprzedawane przez nas produkty są skomponowane w głównej mierze na bazie ziół i minerałów, które mają wiele bardzo cennych właściwości – między innymi przeciwzapalne, bakteriobójcze, grzybobójcze antywirusowe, tonizujące, oczyszczające, antyseptyczne, rozkurczające, łagodzą podrażnienia, przyspieszają gojenie ran, łagodzą ból, poprawiają ukrwienie skóry, wzmacniają system immunologiczny, zawierają naturalne witaminy i minerały.

Odżywiają włosy nadają im połysk, wzmacniają tkankę skóry i wiele innych. Produkty przetestowano na ludziach w celu wykluczenia ich alergicznego działania i dlatego mogą być z powodzeniem stosowane również przez osoby skłonne do alergii. Kilkunastoletnie badania potwierdzają ich skuteczność.

Zobacz także: