O naszym gabinecie

MD MEDMIX hair clinic to podmiot leczniczy, świadczący ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. MD MEDMIX hair clinic jako podmiot leczniczy specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów związanych z włosami i owłosioną skórą głowy. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie problemów takich jak łysienie androgenowe, łysienie spowodowane chorobami układowymi, łysienie plackowate, łuszczyca skóry głowy, grzybica owłosionej skóry głowy, łojotok, łupież, nadmierne wypadanie włosów niewiadomego pochodzenia.

Dzięki zaawansowanej aparaturze wykonujemy badanie mikroskopowe skóry głowy oraz mikroskopową ocenę stanu mieszków i łodygi włosa. Po rzetelnej analizie wykonanych badań dobieramy metodę leczenia najlepszą dla danego pacjenta. Ponadto u osób zmagających się z łysieniem przeprowadzamy transplantację włosów metodą FUE (Follicular Units Extraction). Zabiegi przeszczepu włosów wykonujemy przy pomocy sprzętu i narzędzi, które zapewniają jak najmniejszą ilość uszkodzeń pobieranych graftów włosa. Oprócz standardowych zabiegów przeszczepu włosów wykonujemy również zabiegi przeszczepu w okolicy brody i brwi. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia oraz wiedzy i doświadczeniu lekarza przeprowadzamy zaawansowane zabiegi przeszczepu włosów w okolice blizn po wypadkach, po oparzeniach, po zabiegach operacyjnych.

W niestandardowych przypadkach przeprowadzamy zabiegi przeszczepu długich włosów oraz zabiegi przeszczepu włosów metodą BHT ( Body Hair Transplant) czyli pobieranie jednostek włosów z innych części ciała niż głowa. Ważnym atutem przy wykonywaniu zabiegów jest lekarz, który je wykonuje, bowiem sprawne ręce chirurga nie zastąpi żadne urządzenie, a nasza wiedza teoretyczna i praktyczna została zdobyta u największych specjalistów z zakresu chirurgii odtwórczej włosa.

Zespół medyczny tworzą oprócz Marzeny Dubas, lek. med. Natalia Nowara-Lauritano – lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii, specjalista w chirurgii odtwórczej włosa i medycyny estetycznej. W leczeniu problemów związanych z owłosioną skórą głowy  współpracujemy z lekarzem dermatologiem, a w leczeniu problemów o podłożu psychicznych ze specjalistą psychologiem. W gabinecie pracuje również dietetyk, który opracowuje specjalne plany żywieniowe dla pacjentów, których problemy związane z włosami wynikają z innych chorób wewnętrznych. Mgr Marzena Dubas – właściciel MD MEDIX hair clinic, jest osobą, która również zarządza gabinetem, zajmuje się marketingiem, dba o sprawy formalne gabinetu, prowadzi nadzór nad personelem asystenckim i pielęgniarskim, oraz zajmuje się kontaktami z pacjentami. Dr Natalia Nowara-Lauritano oprócz zabiegów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny włosa. Wszyscy łączą swoje pasje zawodowe i wiedzę uzyskaną w wyniku wieloletniej pracy z pacjentami posiadającymi problemy w obrębie owłosionej skóry głowy. Stosujemy komplementarne rozwiązania w walce z utratą włosów. Oprócz zabiegów przeszczepu włosów zajmujemy się stymulacją wzrostu nowych włosów, wykonujemy zabiegi hamujące miniaturyzację mieszków włosowych. Troszcząc się o najwyższe standardy leczenia Marzena Dubas, dr Natalia Nowara-Lauritano i pozostały personel gabinetu uczestniczy w szkoleniach, seminariach, poznając nowoczesne techniki leczenia.

MD MEDMIX hair clinic to nowoczesna placówka specjalizująca się w leczeniu schorzeń owłosionej skóry głowy i włosów.Podczas zabiegu pacjent jest traktowany indywidualnie, każdy lekarz wykonuje jeden zabieg przeszczepu włosów dziennie, lekarze przeprowadzają cały zabieg przeszczepu włosów osobiście przy pomocy zespołu asystenckiego.

W gabinecie MD MEDMIX hair clinic można poddać się również zakupić specjalistyczne preparaty do stosowania w terapii domowej oraz odpowiednie suplementy diety. MD MEDMIX hair clinic to miejsce w którym pacjenci mogą upiększyć swój wygląd oraz dbać o swoje włosy, a w rezultacie poprawiać swoje samopoczucie i nastrój. MD MEDMIX hair clinic to jedyne miejsce, które posiadając wieloletnie doświadczenie, zajmuje się kompleksowym leczeniem problemów związanych z wypadaniem włosów, oraz ich diagnozą.

Jeżeli masz problemy z włosami nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś. Pomożemy Ci je rozwiązać.

Poznaj opinie

 • Michał, Przemyśl
  Jestem rok po zabiegu przeszczepu włosów. Chciałbym bardzo podziękować za zabieg. Wszystko zagoiło się bez śladu. W miejscach przeszczepu bardzo ładnie wyrosły włosy. Zamiany widać na zdjęciach. Komfort obecnej fryzury stał się częścią codzienności, mógłbym powiedzieć, że „spowszedniał”. Jednakże nie wróciłbym do stanu przed zabiegiem, nawet kosztem komfortu, który spowszedniał. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
  Michał, Przemyśl
 • Łukasz, Anglia
  O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się z sieci używając Google. Wykonałem zabieg metodą FUE, aby znów czuć się sobą. Jestem bardzo zadowolony z całego zabiegu począwszy od bardzo pozytywnego, uprzejmego pierwszego kontaktu, aż do mojej ostatniej wizyty kontrolnej. Wszyscy pracownicy wydają się być bardzo kompetentni i szczęśliwi ze swojej pracy, co w rezultacie ma działanie uspakajające, a w szczególności zapewniające na pacjenta podczas oczekiwania na wykonanie zabiegu. Nie wyobrażam sobie bardziej zgranej drużyny i lepszego podejścia do klienta w kwestii komunikacji. Całej działalności profesjonalizmy doda kwestionariusz do wypełnienia przez pacjenta po zabiegu. Zmianie mogłaby ulec poduszka, którą otrzymałem po zabiegu, bowiem moja była trochę nie wygodna, ze względu na ostre brzegi
  Łukasz, Anglia
 • Kamil, Warszawa
  Ostatnio przeprowadziłem już drugi zabieg przeszczepu włosów w klinice MD MEMDIX. Klinikę znalazłem osobiście. Powodem mojego zabiegu była chęć zagęszczenia obszaru objętego zabiegiem kilka lat temu. W MD MEDMIX spotkałem się ze świetną obsługą klienta, zarówno przed, podczas i po zabiegu. Duża pomoc była nawet przy wykonywaniu badań, pobór krwi odbywał się w hotelu, w którym miałem nocleg. Wszystkie informacje miałem przekazane klarownie i na piśmie. Zarówno Lekarz wykonujący zabieg jak i personel asystencki miał bardzo dużą wiedzę i kompetencje. Bardzo pomocne jest, że można wysłać zdjęcia do Pani Doktor i uzyskać feedback czy wszystko przebiega w porządku.
  Kamil, Warszawa
 • Dominik, Wrocław
  Klinikę MD MEDMIX znalazłem przez wyszukiwarkę internetową. Powodem, dzięki któremu wykonałem zabieg w klinice MD MEDMIX były pozytywne opinie, widoczne efekty u innych pacjentów, profesjonalna strona, filmiki w internecie z zabiegu, wykształcona kadra kliniki. Wszystko oceniam pozytywnie i na wysokim poziomie, wiedzę i kompetencje też, ale najważniejszy jest efekt końcowy na który oczywiście trzeba czekać, bardzo życzliwa Pani Doktor oraz cały personel. Pełen profesjonalizm. Mimo długiego zabiegu szybko zleciało i w miłej, luźnej atmosferze za co duży plus. Byłem na kilu konsultacjach w innych klinikach i zraziło mnie to, że traktują ludzi na zasadzie zapłać i spadaj, w MEDMIX-ie widać, że oczywiście jest to praca i biznes, ale wielce prawdopodobne, że cały zespół lubi to co robi i dlatego dobrze traktuje klientów.
  Dominik, Wrocław
 • Adrian, Tychy
  O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się poprzez wyszukiwarkę Google. Dodatkowo w ramach sprawdzenia opinii o klinice odwiedziłem profil kliniki na FB i czytałem o doświadczeniach pacjentów. Powodem skorzystania z zabiegu było postępujące łysienie androgeniczne w okolicach zakoli. Przed pierwszą wizytą w klinice MD MEDMIX byłem na konsultacji w innej klinice zajmującej się przeszczepem włosów. Mając porównanie poziomu wiedzy lekarza, obsługi i informacji dla pacjenta podczas wizyty jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do MD MEDMIX. Podczas wizyty u Pani Doktor Natalii zostałem szczegółowo przebadany i poinformowany o wszystkich etapach leczenia. Obsługa i podejście do pacjenta było na najwyższym poziomie. Z przyjemnością polecam skorzystanie z usług MD MEDMIX swoim znajomym mającym problem z włosami. Nie mam żadnych negatywnych uwag co do jakości usług i obsługi pacjenta.
  Adrian, Tychy

Zespół

mdubas-2-mini3

W

WŁAŚCICIEL KLINIKI MD MEDMIX MGR MARZENA DUBAS– TRYCHOLOG.

Trycholog II stopnia – analityk, diagnosta, kosmetolog, ekonomista, menager.
Marzena Dubas ukończyła Studium Medyczne na wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetyczne. Międzyczasie ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej na wydziale ekonomii i zarządzania. Od młodych lat interesuje się medycyną i naukami pokrewnymi.

W 2023 roku ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie dietetyki klinicznej.

 W 2008 przeniosła swoją działalność do Bielska-Białej, gdzie otworzyła Instytut Medyczny i rozpoczęła współpracę ze specjalistami w zakresie medycyny i chirurgii estetycznej.

Obecnie główne zainteresowanie Marzeny Dubas skupia się na problemach związanych z włosami tj leczeniem wypadania włosów, łysienia, łupieżu, łojotoku oraz chirurgicznymi i niechirurgicznymi metodami leczenia problemów włosów- transplantacja włosów i mirkopigmentacja włosów. W tym celu ukończyła pod auspicjami Kliniki Kolasiński HAIR CLINIC POZNAŃ „Studium Tricology Clinical Education” uzyskując uprawnienia Analityka i Diagnosty Trychologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trychologicznego, stowarzyszenia transplantacji włosów FUE EUROPE

Marzena Dubas przeszła szkolenie w Międzynarodowej Akademii Mikropigmentacji Włosów w Izraelu i uzyskała uprawnienia do wykonywania zabiegów metodą mikrosymulacji pęcherzykowej włosa. Marzena Dubas ukończyła również szkolenie w Międzynarodowej Szkole Makijażu Permanentnego.

Poza obowiązkami związanymi z zabiegami Marzena Dubas zarządza gabinetem. Zajmuje się sprawami zarządzania i marketingu. Dba o wizerunek kliniki w internecie i mediach.Zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz dba o kontakty z pacjentami. Cały czas doskonali umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną z zakresu chirurgii odtwórczej włosów oraz medycyny ciała i włosa uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, warsztatach praktycznych.

W wolnych chwilach pasjonuje się sportem i aktywnym wypoczynkiem. Do ulubionych dyscyplin sportowych należy tenis ziemny, rower i narciarstwo zjazdowe i biegowe.

natalia3-mini

LEK. MED. NATALIA NOWARA-LAURITANO

Lek. Med. Natalia Nowara-Lauritano -jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, którą ukończyła w 2014 roku., uzyskując tytuł lekarza medycyny. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Doktor Natalia Nowara-Lauritano odbyła również staż na oddziale Chirurgii Ogólnej we Włoszech. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej. Do zainteresowań doktor Natalii Nowary-Lauritano należy również chirurgia odtwórcza włosa, jako dziedzina, w której łączy wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Stale uzupełnia swoją wiedzę poprzez czynny udział w konferencjach oraz certyfikowanych szkoleniach z chirurgii odtwórczej włosa, chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Dzięki szkoleniom i własnym zainteresowaniom wprowadza nowoczesne metody z zakresu zabiegów chirurgii odtwórczej włosów tj przeszczep długich włosów, przeszczep włosów w okolice brody, przeszczep włosów w okolice blizn. W codziennej pracy ceni skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, które harmonizują z estetyką i naturalnym wyglądem.

Odzyskaj utracone włosy

Metoda FUE to zabieg minimalizujący uszkodzenie włosów i skóry.
Naturalne, swoje włosy i naturalny wygląd.

O nas