Peruki

Jako specjalistyczna klinika prowadzimy leczenie trychologiczne, medyczne i chirurgiczne. Jednakże w niektórych przypadkach chorobowych medycyna jest bezradna i wszelkie terapie farmakologiczne, medyczne i trychologiczne nie przynoszą rezultatów. Peruki, tupety, topery są również alternatywą dla mężczyzn, którzy nie kwalifikują się lub nie chcą poddać zabiegowi przeszczepu włosów. Dlatego też, aby zaspokoić potrzeby Pacjentów w przypadku braku możliwości leczniczych posiadamy możliwość uzupełnienia owłosienia za pomocą peruki. Każdy produkt jest dopasowany indywidualnie do klienta. Obecnie w klinice MD MEDMIX można zamówić:

 • peruki z włosów naturalnych
 • peruki szyte na miarę
 • peruki syntetyczne
 • tupety dla mężczyzn
 • warkocze
 • dopinki
 • tresy
 • systemy dla kobiet
 • peruki dla dzieci

Pracownia wykonuje również peruki z włosów dostarczonych przez pacjentów.

PERUKI Z WŁOSÓW NATURALNYCH
Do wyrobu peruk używane są dziewicze włosy naturalne. Peruka jest tak uszyta, że nie trzeba mieć zaczesanej grzywki, włosy można ułożyć w kierunku do jakiego jesteś przyzwyczajona. Ręcznie wykonane peruki sprawiają, że idealnie pasują do głowy, bowiem są wykonane na wymiar. Taka peruka to idealne rozwiązanie dla kobiet, które przechodzą chemioterapie, radioterapię lub maja problemy łysieniem.

PERUKI DLA DZIECI
Tkane są z naturalnych, delikatnych włosów.

BAZY DO PERUK
Peruki i tupety wykonane są na bardzo delikatnych bawełnianych czepkach z imitacją skóry głowy lub na tradycyjnych koronkach w jakości premium. Dzięki temu są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu zarówno w zimie jak i w lecie. Skóra głowy nie poci się. Zamówienie jest przyjmowane w klinice MD MEDMIX. Można również zlecić renowację peruk. Oferujemy do zakupu szampony i preparaty do pielęgnacji peruk.

  Odzyskaj włosy tak, jak inni nasi zadowoleni pacjenci.

  MD MEDMIX hair clinic to podmiot leczniczy, świadczący ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. MD MEDMIX hair clinic jako podmiot leczniczy specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów związanych z włosami i owłosioną skórą głowy.

  Peruki

  MediRaty

  W naszej Klinice istnieje możliwość płatności w systemie ratalnym.
  MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej.
  Bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który planuje wykonać zabieg, ale bez zbędnego obciążania własnego budżetu.

  Powiązana oferta

  Odzyskaj utracone włosy

  Metoda FUE to zabieg minimalizujący uszkodzenie włosów i skóry.
  Naturalne, swoje włosy i naturalny wygląd.

  Peruki
  gdpr-image
  Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
  polityka prywatności