O naszej klinice

MD MEDMIX clinic to podmiot leczniczy, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów związanych z włosami i owłosioną skórą głowy. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie problemów takich jak łysienie androgenowe, łysienie spowodowane chorobami układowymi, łysienie plackowate, łuszczyca skóry głowy, grzybica owłosionej skóry głowy, łojotok, łupież, nadmierne wypadanie włosów niewiadomego pochodzenia.
Dzięki zaawansowanej aparaturze wykonujemy badanie mikroskopowe skóry głowy oraz mikroskopową ocenę stanu mieszków i łodygi włosa. Po rzetelnej analizie wykonanych badań dobieramy metodę leczenia najlepszą dla danego pacjenta. Ponadto u osób zmagających się z łysieniem przeprowadzamy transplantację włosów metodą FUE ( Follicular Units Extraction). Zabiegi przeszczepu włosów wykonujemy przy pomocy sprzętu i narzędzi, które zapewniają jak najmniejszą ilość uszkodzeń pobieranych graftów włosa. Oprócz standardowych zabiegów przeszczepu włosów wykonujemy również zabiegi przeszczepu w okolicy brody i brwi. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia oraz wiedzy i doświadczeniu lekarza przeprowadzamy zaawansowane zabiegi przeszczepu włosów w okolice blizn po wypadkach, po oparzeniach, po zabiegach operacyjnych.
W niestandardowych przypadkach przeprowadzamy zabiegi przeszczepu długich włosów oraz zabiegi przeszczepu włosów metodą BHT ( Body Hair Transplant) czyli pobieranie jednostek włosów z innych części ciała niż głowa
Ważnym atutem przy wykonywaniu zabiegów jest lekarz, który je wykonuje, bowiem sprawne ręce chirurga nie zastąpi żadne urządzenie, a nasza wiedza teoretyczna i praktyczna została zdobyta u największych specjalistów z zakresu chirurgii odtwórczej włosa.
Zespół medyczny tworzą oprócz Marzeny Dubas, lek. med. Natalia Nowara-Lauritano- lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii, specjalista w chirurgii odtwórczej włosa i medycyny estetycznej oraz dr n.med. Marcin Sierociński – chirurg plastyczny.
W leczeniu problemów związanych z owłosioną skórą głowy klinika współpracuje z lekarzem dermatologiem, a w leczeniu problemów o podłożu psychicznych ze specjalistą psychologiem.
W gabinecie pracuje również z dietetykiem, który opracowuje specjalne plany żywieniowe dla pacjentów, których problemy związane z włosami wynikają z innych chorób wewnętrznych.
Mgr Marzena Dubas – właściciel kliniki, jest osobą, która również zarządza gabinetem, zajmuje się marketingiem, dba o sprawy formalne gabinetu, prowadzi nadzór nad personelem asystenckim i pielęgniarskim, oraz zajmuje się kontaktami z pacjentami.
Dr Natalia Nowara-Lauritano i dr n.med. Marcin Sierociński oprócz zabiegów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny włosa.
Wszyscy łączą swoje pasje zawodowe i wiedzę uzyskaną w wyniku wieloletniej pracy z pacjentami posiadającymi problemy w obrębie owłosionej skóry głowy. Stosujemy komplementarne rozwiązania w walce z utratą włosów. Oprócz zabiegów przeszczepu włosów zajmujemy się stymulacją wzrostu nowych włosów, wykonujemy zabiegi hamujące miniaturyzację mieszków włosowych. Troszcząc się o najwyższe standardy leczenia Marzena Dubas, dr Natalia Nowara-Lauritano, dr n. med. Marcin Sierociński i pozostały personel kliniki uczestniczy w szkoleniach, seminariach, poznając nowoczesne techniki leczenia.

MD MEDMIX hair clinic to nowoczesna placówka specjalizująca się w leczeniu schorzeń owłosionej skóry głowy i włosów.Podczas zabiegu pacjent jest traktowany indywidualnie, każdy lekarz wykonuje jeden zabieg przeszczepu włosów dziennie, lekarze przeprowadzają cały zabieg przeszczepu włosów osobiście przy pomocy zespołu asystenckiego.

W gabinecie MD MEDMIX hair clinic można poddać się również zakupić specjalistyczne preparaty do stosowania w terapii domowej oraz odpowiednie suplementy diety.
MD MEDMIX hair clinic to miejsce w którym pacjenci mogą upiększyć swój wygląd oraz dbać o swoje włosy, a w rezultacie poprawiać swoje samopoczucie i nastrój. MD MEDMIX hair clinic to jedyne miejsce, które posiadając wieloletnie doświadczenie, zajmuje się kompleksowym leczeniem problemów związanych z wypadaniem włosów, oraz ich diagnozą. Aby zapewnić pacjentom pełen zakres usług współpracujemy ze specjalistami z zakresu dermatologii, endokrynologii, psychologii, dietetyki.

Jeżeli masz problemy z włosami nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś. Pomożemy Ci je rozwiązać.

This post is also available in: angielski