Przeszczep włosów Poznań


Przeszczep włosów Poznań

Problem związany z łysieniem dotyka coraz większą część społeczeństwa. Wypadanie włosów nie tylko wpływa na nasz wygląd, ale przede wszystkim na naszą psychikę i samopoczucie. W bardzo szybki sposób zatracamy swoją pewność siebie i komfort przebywania w towarzystwie innych osób. Jedną z najlepszych metod walki z łysieniem jest przeszczep włosów. Poznań to kolejne już miasto, które może liczyć na pomoc naszych specjalistów w dziedzinie transplantacji i leczenia wypadania włosów.

Leczenie wypadania włosów

Łysienie to nie małe zmartwienie zarówno dla pań jak i panów. Wypadanie włosów to kwestia, która może dotyczyć większą część z nas. Łysienie na starość uważa się za coś zupełnie normalnego. U mężczyzn pojawiają się zakola, a kobiety tracą na gęstości włosów. To całkiem normalne zjawisko. Problem zaczyna się, gdy łysienie dopadnie nas na długo przed pojawieniem się pierwszych zmarszczek. Wówczas jest to przeszkoda, z którą nie potrafimy sobie poradzić. Udanie się do specjalisty – trychologa, pozwoli nam otrzymanie diagnozy jak i otrzymamy odpowiedzi względem metod leczenia, które powinny zostać podjęte.

Klinika Medmix dla pacjentów z innych regionów Polski

W trakcie pobytu, pacjent jest pod stałą opieką kliniki. Oferta przeszczepu włosów dla osób przyjezdnych między innymi z Poznania zawiera również pobyt w hotelu i transport w obie strony (klinika-hotel).

przeszczep włosówprzeszczep włosów

Pierwsze efekty po zabiegu przeszczepu włosów

Jest to jedne z najczęstszych pytań odnośnie zabiegu. Należy jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ pierwsze efekty mogą być widoczne dopiero po upływie 3-4 miesięcy od przeszczepu włosów. Ostateczny rezultat będzie można stwierdzić po minimum roku czasu od zabiegu. Jest to uwarunkowane biologicznie, a każdy organizm reaguje inaczej. Przeszczepione włosy z reguły wypadają po okresie miesiąca. Nie należy się jednak tym przejmować, ponieważ jest to normalne zjawisko.

Przeszczep włosów – MEDMIX, Poznań

Leczenie nadmiernego łysienia metodą FUE może przynieść zadowalające efekty u każdego pacjenta. Wiedza i doświadczenie jakie posiadają nasi specjaliści to gwarancja na udany zabieg przeszczepu włosów. Poznań – to kolejne już miasto, na które otwieramy swoje usługi. Klinika Medmix to placówka medyczna, która specjalizuje się w leczeniu wypadania włosów u mężczyzn, kobiet i dzieci.

Zobacz także: