Przeszczep włosów Łódź


Wypadanie włosów to z pewnością jedno z najmniej przyjemnych przypadłości dla mężczyzn. Problem ten dotyka również kobiety, lecz w znacznie mniejszym stopniu. Łysienie dotyka głównie osoby po 30-tym roku życia, natomiast nie jest to głównym kryterium pojawienia się choroby. Łysienie może mieć podłoże genetyczne. Duży wpływ na wypadanie włosów mogą mieć także różnego rodzaju poparzenia czy blizny pooperacyjne. Idealnym sposobem na poradzenie sobie z problemem jest przeszczep włosów. Łódź to kolejne miasto, na które otwieramy swoje działania. Do zakwalifikowania się do przeszczepu należy spełniać podstawowe kryteria:

  • pełnoletność (w przypadku osób, które nie ukończyły 18-tego roku życia wymagana jest zgoda jak i obecność opiekuna prawnego)
  • posiadanie odpowiedniego owłosienia w okolicy potylicy, które będzie będzie stanowić miejsce dawcze dla zabiegu
  • właściwe podejście czyli pełne zdecydowanie i akceptacja pacjenta względem samego procesu leczenia jak i przeszczepu

Jak wygląda zabieg przeszczepu włosów

Transplantacja włosów to praktycznie ostatnia metoda leczenia włosów, która pozwoli pacjentowi w pozbyciu się problemu. Do zabiegu są dopuszczane osoby, które nie mają innej możliwości leczenia. Zabieg odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Początkowo pobierane są mieszki włosowe z tyłu głowy, które następnie są implantowane w miejsce biorcze. Pierwsze efekty mogą być już widoczne po kilku tygodniach od przeszczepu. Do 14-stu dni, pacjent powinien ograniczyć wysiłek fizyczny do minimum. Aktywność sportową jak ćwiczenia na siłowni, basen czy bieganie można zacząć wdrażać po 20-stu dniach od zakończenia zabiegu.

przeszczep włosówprzeszczep włosów

Gojenie się skóry głowy

Stosowana w klinice MD MEDMIX metoda przeszczepu włosów FUE sprawia, że blizny zaczynają się goić już po kilku dniach od zabiegu. Brak śladów po zabiegu jest także wynikiem stosowania nowoczesnego sprzętu do pobierania i wszczepiania mieszków włosowych.

Przeszczep włosów w Łodzi – MD MEDMIX

MD MEDMIX to nowoczesna klinika medycyny estetycznej włosów, która pozwala pacjentom na pozbycie się swoich problemów związanych z łysieniem i nie tylko. Nasi specjaliści pomogą Ci w odzyskaniu swoich włosów na głowie, brwiach czy brodzie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i opisania swojego problemu. Najlepszą metodą na uzyskanie upragnionego efektu jest przeszczep włosów. Łódź – zapraszamy do skorzystania z usług klinik MD MEDMIX.

Zobacz także: