Przeszczep włosów Gdańsk


MD MEDMIX to klinika leczenia łysienia, która stosuje najnowocześniejsze metody względem zapobiegania wypadania włosów. Mikropigmentacja, zabiegi trychologiczne czy przeszczep włosów. W Gdańsku, podobnie jak w innych miastach występuje problem łysienia. Przeszczep włosów może być zastosowany tylko w ostateczności i w trakcie występowania takich chorób jak:

 

  • łysienie androgenowe u mężczyzn i kobiet
  • łysienie pourazowe
  • przeszczep włosów w miejscu blizn i po oparzeniach skóry

 

Transplantacja włosów może mieć także charakter czysto estetyczny, jak na przykład odtworzenie zarostu na brodzie czy ubytków w okolicach brwi, rzęs i wąsów. Istnieją jednak również przypadki, które mogą wykluczyć kandydatów do przeszczepu. Do podstawowych przeciwwskazań można zaliczyć m.in. – łysienie plackowate, nieregularne ciśnienie, cukrzyca na wyższym stopniu zaawansowania czy choroby zakaźne skóry.

przeszczep włosówprzeszczep włosów

Podstawowe wymagania do zabiegu przeszczepu włosów

Pacjent powinien spełniać przede wszystkim podstawowe kryterium jakim jest wiek (w przypadku dzieci obowiązkowa jest obecność osoby dorosłej). Wymagane jest również mocne owłosienie w okolicach potylicy, które będzie stanowić miejsce dawcze.

Metoda FUE

To jedna z najbardziej skutecznych metod przeszczepu włosów. Polega ona na pobieraniu mieszków włosowych z wcześniej wybranych miejsc dawczych, które mają posłużyć jako materiał do następnego przeszczepu w miejsce biorcze. Metoda ta posiada niemal stuprocentową skuteczność, a pacjenci po kilku miesiącach odzyskują swoją pewność siebie i chęć do życia w społeczeństwie.

Przeszczep włosów Gdańsk/Trójmiasto w MD MEDMIX

Nowoczesna klinika MD MEDMIX to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie leczenia wypadania włosów i łysienia. Problem ten dotyczy coraz większej części społeczeństwa. Nie tylko dorosłych mężczyzn. Przeszczep włosów może okazać się jedyną metodą ratunku, ale nie musi. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, przedstaw swój problem i umów się na wizytę w celu omówienia metod leczenia. Przeszczep włosów dla Gdańska, Sopotu i Gdyni oraz najbliższych okolic dostępny w klinice Medmix.

Zobacz także: