Słaby zarost? Spraw, aby Twoja broda była gęsta


W ostatnich latach wzrasta trend na zapuszczanie zarostu u panów. Broda stała się modna. Tego typu owłosienie jest dla mężczyzn szczególnie istotne. Niestety nie w każdy mężczyzna posiada gesty zarost, aby zapuścić i posiadać gęstą, równą brodę.

 

zagęszczanie brody

 

Zagęszczanie brody i zarostu

Metodą na zagęszczanie i wyrównywanie zarostu jest przeszczep włosów. Zabieg przeszczepu odbywa się metodą FUE. Mieszki włosowe są pobierane z potylicy. Nie można pobrać włosów z brody, bowiem jest ich tam niewystarczająca ilość, ponadto miejscem biorczym byłby tylko podbródek. Włosy pobrane z głowy przejmują po kilku latach funkcje włosa na brodzie.

Jak uzyskać efekt gęstszej brody?

Zakres zabiegu jest uzależniony od obszaru. Zabieg może dotyczyć zagęszczenia zarostu bądź jego wyrównania. Problemem jest wykonać zabieg gdy w ogóle mężczyzna nie posiada zarostu. W takim przypadku lekarz ocenia możliwości zabiegowe. Jeżeli pacjent zostanie pozytywnie zakwalifikowany do zabiegu, wtedy taki zabieg jest wykonywany w kilku sesjach. Przebieg zabiegu oraz procedura postępowania po zabiegu jest taka sama jak w przypadku przeszczepu włosów na głowie. Przeszczepioną brodę możemy golić po miesiącu. Gęstsza broda nie wymaga dużego nakładu pracy. Wystarczy zgłosić się do trychologa – specjalisty w celu uzyskania odpowiednich porad i metod działania względem zagęszczenia brody. Uzyskanie zadowalającego efektu możesz osiągnąć w mgnieniu oka.

+ There are no comments

Add yours