Leczenie łysienia za pomocą mezoterapii igłowej


To jedna z najnowszych metod leczenia chorób związanych z nadmiernym wypadaniem włosów na skórze głowy. Zabiegi lecznicze może stosować zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn. Skuteczność tej metody osiąga nawet 90% pacjentów!

Nowoczesna metoda walki z łysieniem

Mezoterapia igłowa to jeden ze sposobów zalecanych przez lekarzy w dziedzinie chorób związanych z wypadaniem włosów. Łysienie potrafi być uciążliwe szczególnie, kiedy pojawia się w stosunkowo młodym wieku. Nadmierne wypadanie bardzo często objawia się u osób poniżej 30 roku życia. Zabieg polega głównie na wkuwaniu dobranego preparatu w skórę głowy przy pomocy igły. Ma to na celu uregulowanie prawidłowego poziomu białek, witamin i składników odżywczych. Mezoterapia igłowa ma przede wszystkim za zadanie pobudzić cebulki włosów to szybszego wzrostu. Cały zabieg ma polepszyć i przyśpieszyć krążenie krwi.

 

mezoterapia igłowa

Na jakie efekty możemy liczyć?

Głównym celem zabiegu jest odbudowa włosów na skórze głowy. Natomiast pierwszym i najważniejszym aspektem jest zatrzymanie procesu związanego z samoistnym wypadaniem włosów. Mezoterapia ma także zwiększyć objętość włosów, w tym ich gęstość i grubość. Kolejnym efektem jest pojawienie się nowych cebulek w miejscach braku występowania włosów.

Kiedy nie można korzystać z zabiegu?

Mezoterapia igłowa podobnie jak inne zabiegi związane z uzupełnieniem braku owłosienia na skórze głowy nie jest przeznaczona dla wszystkich kandydatów. W tym przypadku, wystrzegać się od zabiegu powinny osoby podatne na infekcje i stany zapalne skóry, cukrzycę, hemofilię czy choroby nowotworowe. Z przyczyn bezpieczeństwa, zabiegi igłowe nie są przeznaczone dla kobiet w ciąży i karmiących matek.

Leczenie łysienia w naszej klinice!

Nasza klinika oferuje pacjentom pełny zakres opieki. Mezoterapia igłowa to kolejna z metod jaka może przyczynić się do znacznej odbudowy włosów na skórze głowy. Zabieg leczenia łysienia jest w pełni bezpieczny nie pozostawiający żadnych blizn. Zwiększenie stymulacji krążenia pozwala na całkowitą odbudowę mieszków włosowych, zwiększenie ich gęstości i nadania blasku. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia wizyty. Więcej informacji na temat zabiegu uzyskasz w zakładce dotyczącej metod leczniczych trychologii.

+ There are no comments

Add yours