Zespół

Właściciel kliniki Marzena Dubas – trycholog MD MEDMIX.

Trycholog II stopnia- analityk, diagnosta, kosmetolog, specjalista pigmentacji medycznej. Ekonomista, menager.
Marzena Dubas ukończyła Studium Medyczne na wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetyczne. Międzyczasie ukończyła studia na Akademii Ekonomicznej na wydziale ekonomii i zarządzania. Od młodych lat interesuje się medycyną i naukami pokrewnymi. W 2008 przeniosła swoją działalność do Bielska-Białej, gdzie otworzyła Instytut Medyczny i rozpoczęła współpracę ze specjalistami w zakresie medycyny i chirurgii estetycznej.

Obecnie główne zainteresowanie Marzeny Dubas skupia się na problemach związanych z włosami tj leczeniem wypadania włosów, łysienia, łupieżu, łojotoku oraz chirurgicznymi i niechirurgicznymi metodami leczenia problemów włosów- transplantacja włosów i mirkopigmentacja włosów. W tym celu ukończyła pod auspicjami Kliniki Kolasiński HAIR CLINIC POZNAŃ “Studium Tricology Clinical Education” uzyskując uprawnienia Analityka i Diagnosty Trychologii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trychologicznego, stowarzyszenia transplantacji włosów FUE EUROPE

Marzena Dubas przeszła szkolenie w Międzynarodowej Akademii Mikropigmentacji Włosów w Izraelu i uzyskała uprawnienia do wykonywania zabiegów metodą mikrosymulacji pęcherzykowej włosa. Marzena Dubas ukończyła również szkolenie w Międzynarodowej Szkole Makijażu Permanentnego.

Poza obowiązakami związanymi z zabiegami Marzena Dubas zarządza gabinetem. Zajmuje się sprawami zarządzania i marketingu. Dba o wizerunek kliniki w internecie i mediach.Zajmuje się sprawami administracyjnymi oraz dba o kontakty z pacjentami. Cały czas doskonali umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną z zakresuchirurgii odtwórczej włosów oraz medycyny ciała i włosa uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach, warsztatch praktycznych.

W wolnych chwilach pasjonuje się sportem i aktywnym wypoczynkiem. Do ulubionych dyscyplin sportowych należy tenis ziemny i narciarstwo.

 

 

LEK. MED. NATALIA NOWARA-LAURITANO

Lek. Med. Natalia Nowara-Lauritano -jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu, którą ukończyła w 2014 roku., uzyskując tytuł lekarza medycyny. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Chirurgii Ogólnej. Doktor Natalia Nowara-Lauritano odbyła również staż na oddziale Chirurgii Ogólnej we Włoszech. W 2016 roku ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyny Estetycznej. Do zainteresowań doktor Natalii Nowary-Lauritano należy również chirurgia odtwórcza włosa, jako dziedzina, w której łączy wiedzę z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej.

Stale uzupełnia swoją wiedzę poprzez czynny udział w konferencjach oraz certyfikowanych szkoleniach z chirurgii odtwórczej włosa, chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. W codziennej pracy ceni skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, które harmonizują z estetyką i naturalnym wyglądem.

 

ANIKA PALA – PIELĘGNIARKA, ASYSTENTKA MEDYCZNA

Anika Pala jest absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, gdzie ukończyła wydział pielęgniarstwa.

Jest odpowiedzialna za codzienną obsługę pacjenta i recepcji. Ponadto pracuje na sali zabiegowej ściśle współpracując z lekarzem i asystując przy zabiegach przeszczepów włosów oraz zabiegach z zakresu medycyny włosa.

Bardzo przyjazna w kontaktach z pacjentami, zaangażowana w swoje obowiązki dzięki czemu jej osoba jest pomocna w prowadzeniu codziennej pracy gabinetu. Niezastąpiony członek zespołu.

This post is also available in: angielski

Kwestionariusz