fbpx

Zawsze z pasją

ZAWSZE Z PASJĄ ZAWSZE DLA CIEBIE

Czy włosy mogą być pasją? Czy praca z włosami może być z pasją?

Dla osób wykonujących zawód fryzjera z pewnością tak, bo tworzy nowe cięcia, nowe fryzury, nowe kolory i tym samym zmienia wygląd i wizerunek klientów.
Ale czy dla lekarza chirurga zabiegi przeszczepu włosów też mogą być pasją? Podczas zabiegu nie zmienia się fryzura, kolor…

Ależ oczywiście ta praca to wielka pasja, z każdym zabiegiem lekarz, wraz z zespołem asystenckim, zmienia nie tylko fryzurę, ale również życie każdego pacjenta.

To pasja sprawia, że każdy zabieg jest misternie przygotowany i przeprowadzony. Przed zabiegiem lekarz dokonuje dokładnej analizy problemu, dokładnie bada pacjenta, rozmawia z nim, słucha oczekiwań. Następnie lekarz ze zgranym i wyszkolonym zespołem asystenckim sprawia, ze pacjent czuje się spokojny i w komfortowych warunkach ma przeprowadzany zabieg. Lekarz zawsze pracuje podczas całego zabiegu i wykonuje jeden zabieg dziennie, tak aby mógł całkowicie poświęcić swoje siły jednemu pacjentowi. Lekarzowi pomaga kilkoro asystentów i pielęgniarek, dzięki czemu pacjent czuje się bezpiecznie. Z uwagi na to, że zabiegi trwają kilka godzin, w połowie następuje przerwa, podczas której pacjent otrzymuje ciepły posiłek. Ponadto może się  on relaksować słuchając muzyki lub oglądając telewizję.
Efektem tej pracy jest nie tylko udany zabieg przeszczepu, ale też, że jego wynik zmienia nie tylko wygląd pacjenta, ale również życie.

Otrzymujemy setki telefonów, maili, wiadomości, z podziękowaniami za zmianę życia, za zmianę wizerunku, który pozwala poczuć się pewnie, lepiej. Pacjenci pozbywają się kompleksów, rozwijają swoją pracę zawodową, ich życie codzienne i towarzyskie nabiera barw.

A to wszystko powoduje, że nasze życie, życie kliniki MD MEDMIX również wzrasta, bowiem widzimy sens naszej pracy, a to powoduje że cały czas ją rozwijamy, doskonalimy wiedzę teoretyczną, praktyczną, wprowadzamy nowe rozwiązania, urządzenia i to wszystko staje się naszą pasją.

PAMIĘTAJ PRACUJEMY ZAWSZE Z PASJĄ, ZAWSZE DLA CIEBIE!

Kwestionariusz