Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami oraz informacjami dla pacjentów
odwiedzających gabinet:

1. Zaleca się kontakt telefoniczny jako preferowaną formę umawiania wizyt.
2. Przed umówieniem wizyty osobistej prosimy o przesłanie zgłoszenia i zdjęć drogą mailową
3. W pierwszej kolejności zaleca się odbycie wizyty on-line.
4. Podczas rozmowy telefonicznej w dniu poprzedzającym wizytę przeprowadzany jest wstępny wywiad w kierunku objawów związanych z zakażeniem koronawirusem lub ekspozycji na infekcję koronawirusem, zadając pytania. Jeśli w wyniku oceny epidemiologicznej nasuną się podejrzenia zakażenia koronawirusem, wizyta taka będzie odroczona, a pacjent będzie skierowany do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
5. W dniu poprzedzającym wizytę należy wykonać pomiar temperatury ciała – wizyta może odbyć się, gdy temperatura jest niższa od 38 st C.
6. Prosimy, aby do gabinetu przychodzić we własnych maseczkach ochronnych.
7. Pacjent po przybyciu na wizytę proszony jest, aby postępować według następującego schematu:

a) pacjent po wejściu do gabinetu proszony jest o pozostanie do momentu podejścia recepcjonistki
b.) pacjent po wejściu do poczekalni proszony jest o zdezynfekowanie rąk
c.) asystentka wykona pomiar temperatury (kolejna procedura – wywiad epidemiologiczny – może odbyć się jeśli temperatura będzie niższa od 38 st C)
d.) pacjent otrzyma torbę, w której umieści swoje ubranie wierzchnie
e.) pacjent poproszony będzie o założenie rękawiczek oraz wypełnienie ankiety epidemiologicznej ( wizyta będzie mogła odbyć się w zależności od wyniku wywiadu epidemiologicznego ), oraz oświadczenia. Jeżeli będzie to możliwe to pacjent otrzyma te dokumenty przez e-mail i na wizytę przyniesie już wypełnione.

8. Pacjent nie może niczego dotykać zarówno w recepcji, jak i w gabinecie z wyjątkiem wypełnienia ankiety.
9. Wizyta oraz czas przebywania w recepcji powinny być możliwie jak najkrótsze.
10.Pacjent na wizytę musi przyjść sam, bez osób towarzyszących za wyjątkiem pacjentów niepełnoletnich wymagających obecności rodzica/opiekuna.
11. Przerwa między wizytami pacjentów wynosi 30 min (czas przeznaczony na dezynfekcję oraz wietrzenie gabinetu).
12. W poczekalni może przebywać tylko 1 osoba. W sytuacji pojawienia się dwóch osób, druga osoba proszona jest o poczekanie na zewnątrz lub w samochodzie.
13. Przychodząc na wizytę nie będzie możliwości korzystania z toalety.
14. Preferowaną formą płatności są płatności bezgotówkowe (np. karta płatnicza, BLIK).
15. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów zaleca się, aby osoby z grup ryzyka tj. – powyżej 65 roku życia – z chorobami współistniejącymi: choroby sercowo-naczyniowe, cukrzyca, choroby układu oddechowego, nadciśnienie tętnicze – pacjent zażywający leki obniżające odporność organizmu ustalały termin osobistych po ustaniu epidemii, a w chwili obecnej odbywały wizyty on-line, przez czata W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy:gabinet@medmix.pl lub telefonicznie: 603-777-679