fbpx

Terapia laserowa

ZABIEGI LASEROWE / TERAPIA LASEROWA – Laser Hairup

Jak działa Hairup?

Zabieg na porost włosów pozwala nie tylko odzyskać utracone włosy, ale także zagęścić i przyśpieszyć wzrost włosów. Terapia nie jest inwazyjna, a bezpieczeństwo i skuteczność bardzo wysoka. Zabieg na wypadanie włosów Hairup polega na laserowej stymulacji mieszków włosowych, zapobiega to wypadaniu włosów, stymuluje i przyśpiesza ich wzrost i zagęszczenie. Terapia wpływa na lepsze ukrwienie cebulki włosowej, a to przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji włosa i skóry.

Hairup to wykorzystanie laseroterapii frakcyjnej w leczeniu schorzeń z nadmierną utratą włosów w łysieniu androgenowym, telogenowym oraz plackowatym. Laseroterapia przyczynia się w bezpośredni sposób do wzmożonych podziałów komórkowych, pobudzając uśpione cebulki włosów.

Jak wygląda skuteczny zabieg laserowy?

Zabieg hairup nie wymaga specjalnego przygotowania. Terapii poddawana jest skóra głowy. Poddaje się ją działaniu promieniowania laserowego. Cały zabieg trwa 20-30 inut. Jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Podczas zabiegu odczuwa się delikatne ukłucia i uczucie ciepła, które ustępują po kilku minutach. Terapia laserowa nie należy do zabiegów wywołujących silny ból dlatego też pacjenci nie powinni odczuwać obaw względem dyskomfortu w czasie przeprowadzania zabiegu.

Efekty zabiegu:

  • zahamowanie wypadania włosów
  • porost nowych włosów
  • przyśpieszenie wzrostu włosów
  • poprawa kondycji skóry głowy i włosów
  • normalizacja czynności gruczołów łojowych

Zobacz także:

Kwestionariusz