fbpx

Przeszczep włosów – Medmix Wrocław

Klinika Medmix to miejsce, które już od lat wspiera i pomaga pacjentom cierpiącym na różne rodzaje łysienia. Problem wypadających włosów jest znany już lekarzom od lat, natomiast pierwsze konkretne działania zostały wdrożone do medycyny na przełomie XIX i XX wieku. Zabiegi trychologiczne, a może przeszczep włosów? Aktualnie chirurgia plastyczna może pochwalić się nowoczesnymi metodami zwalczania i zapobiegania łysienia, z których nasi specjaliści zajmujący się leczeniem włosów na bieżąco korzystają. Nasza klinika mieści się w Bielsku-Białej, jednak ze względu na profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjentów jest to placówka, która odpowiada również na zapotrzebowanie osób zamieszkałych w dalszych zakątkach kraju, jak chociażby Wrocław.

Przeszczep włosów i opinie jakie można napotkać

Z reguły najczęstszym pytaniem wobec samego zabiegu jest to, czy przeszczep włosów jest bolesny. Otóż nie, ponieważ cały proces transplantacji mieszków włosowych jest przeprowadzany przy miejscowym znieczuleniu. Kolejną często poruszaną sprawą może być kwestia osiągnięcia efektów. Czy przeszczep włosów przynosi upragnione rezultaty? Ze względu, że jest to zabieg medyczny nie można zagwarantować efektu, jednakże kwalifikując pacjenta do zabiegu wykluczamy wszystkie ewentualności, które mogłyby się przyczynić do gorszego przyjęcia zaimplantowanych włosów . Ostatnie pytanie będzie dotyczyć czasu oczekiwania na efekt. Niecierpliwe osoby z pewnością będą miały z tym problem, ponieważ ukazanie się pierwszych włosów może trwać dłużej niż tego sobie życzymy. Średni czas oczekiwania na pierwsze, zauważalne efekty może wynosić kilka miesięcy.

Przeszczep włosów – Wrocław

Leczenie wypadania włosów powinno leżeć w gestii specjalistów. Żadne domowe sposoby nie przyniosą nam upragnionego efektu. Mikropigmentacja, zabiegi trychologiczne i przeszczep włosów to metody, które pomogą nam w walce z utraconym owłosieniem skóry głowy. Wrocław i inne miasta w kraju mogą już w pełni korzystać z usług kliniki Medmix, która dzięki wykwalifikowanemu zespołowi posiada wszelkie kompetencje w zakresie chirurgii odtwórczej włosów i medycyny włosów.

Zakola i zagęszczanie włosów

Problem z brakiem odpowiedniej gęstości włosów z pewnością będzie bardziej dotyczył kobiet. Natomiast zakola są bolączką mężczyzn. Łysienie i utrata gęstości to zjawiska, które mogą przytrafić się każdemu bez względu na płeć i wiek. Leczenie schorzeń powinno odbyć się w momencie zauważenie pierwszych zmian zachodzących na skórze głowy. Medmix to profesjonalna klinika specjalizująca się w medycynie włosów.

Kwestionariusz