Jordan, Anglia

O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się od brata zony, który przeszedł ten sam zabieg w tej klinice.
Powodem, że również skorzystałem z usług tej kliniki były świetne rezultaty i rekomendacja brata żony.
W klinice pracuje bardzo dobra Pani Doktor i jej asystentki.
Znakomita atmosfera i życzliwość,  szczególnie Pani Marzena była świetna.
Wszystkie informacje były bardzo pomocne a odpowiedzi na pytani zawsze normal, od razu.
Nic mi nie przychodzi do głowy, co można zmienić w klinice.
Czuję się zadowolony, że wybrałem Medmix.
————————————————————————————————————————————

Arkadiusz, Malbork

Miejsca, w którym wykonam zabieg przeszczepu włosów szukałem sam.
Klinikę MD MEDMIX hair clinic znalazłem w internecie, w Google, co sprawiło, że wysłałem maila z opisem i prośbą o wycenę zakresu zabiegu.
O wyborze miejsca, gdzie wykonam zabieg, czyli to, że został on wykonany w MD MEDMIX zadecydowały trzy czynniki: możliwość opłacenia zabiegu z kredytu 0%, druga- że po wysłaniu zdjęć i prośbie o wycenę lekarz skierował mnie na badania po kątem hormonów, itd, z sugestią, że być może zabieg okaże się zbędny, gdyż problem leży gdzie indziej. Była to absolutnie JEDYNA klinika, która coś takiego zasugerowała. Pozostałe kliniki odpowiadały na zasadzie – ” sala już czeka, możemy to zrobić za tydzień, cena XYZ”. Tak więc tutaj poczułem, że jestem faktycznie pacjentem, a nie kolejnym klientem kupującym lodówkę, a to czy się przyjmie, czy efekty będą zadowalające- to już nie ważne. I to było bardzo pozytywne wrażenie!:)

Wszelkie przekazane mi informacje, przeprowadzane badania, opis całego zabiegu, przedstawienie możliwych komplikacji- to wszystko wskazywało na to, że lekarz czyli Natalia Nowara- Lauritano, jest  to zdecydowanie osoba na właściwym miejscu. Doceniam również to, że niejako wyperswadowane zostało mi zrobienie zabiegu w miejscu, w którym początkowo sobie zakładałem ( zakola). Widząc jak to wygląda po zabiegu, a na ten moment jest  niemal 3 tygodnie, uważam, że była to jak najbardziej słuszna decyzja i mogę tylko dziękować, że nie podjąłem niemądrej decyzji.

Również personel asystencki przekazywał mi kilka ciekawostek, szczególnie na drugi dzień po zabiegu dostałem kolejne wytyczne oraz porady, co wskazuje na wysoki poziom wiedzy jak i kompetencje.
Cały personel był bardzo miły i życzliwy, jak również chętny na udzielenie pomocy nawet poza standardowymi godzinami pracy.

Dowiedziałem się o wszystkim, co dotyczyło mojego zabiegu, jakim był przeszczep włosów.
Po zabiegu dostałem obszerną instrukcję jak postępować już po dotarciu do domu. Dostałem również swego rodzaju ” wyprawkę” .
Otrzymałem również propozycję leku hormonalnego ( Finasteryd), którego na ten moment postanowiłem nie przyjąć, ze względu na ewentualne skutki uboczne , które zostały obszernie omówione przez lekarza, co również doceniam.

Reasumując… Wszystko było na najwyższym poziomie.


Kamil, Warszawa

Ostatnio przeprowadziłem już drugi zabieg przeszczepu włosów w klinice MD MEMDIX.
Klinikę znalazłem osobiście.
Powodem mojego zabiegu była chęć zagęszczenia obszaru objętego zabiegiem kilka lat temu.
W MD MEDMIX spotkałem się ze świetną obsługą klienta, zarówno przed, podczas i po zabiegu.
Duża pomoc była nawet przy wykonywaniu badań, pobór krwi odbywał się w hotelu, w którym miałem nocleg.
Wszystkie informacje miałem przekazane klarownie i na piśmie.
Zarówno Lekarz wykonujący zabieg jak i personel asystencki miał bardzo dużą wiedzę i kompetencje.
Bardzo pomocne jest, że można wysłać zdjęcia do Pani Doktor i uzyskać feedback czy wszystko przebiega w porządku.

Michał, Przemyśl

Jestem rok po zabiegu przeszczepu włosów.
Chciałbym bardzo podziękować za zabieg. Wszystko zagoiło się bez śladu. W miejscach przeszczepu bardzo ładnie wyrosły włosy.
Zamiany widać na zdjęciach. Komfort obecnej fryzury stał się częścią codzienności, mógłbym powiedzieć, że „spowszedniał”.
Jednakże nie wróciłbym do stanu przed zabiegiem, nawet kosztem komfortu, który spowszedniał.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Pozdrawiam.

Zdjęcia pacjenta można zobaczyć TUTAJ


Krzysztof, Gliwice

O Klinice MEDMIX mogę napisać tylko w samych superlatywach. Na przestrzeni  2019/2020 roku miałem dwa zabiegi z łączną ilością 3100 przeszczepionych graftów i za każdym razem byłem mega zadowolony.
To co wyróżnia Klinikę od innych tego typu placówek, to podejście do pacjenta i jego potrzeb oraz osoba właścicielki. Pani Marzena Dubas to przesympatyczna i otwarta na drugiego człowieka osoba, a wdrożone przez nią standardy powodują, że w MEDMIX-ie poczujesz się jak PACJENT, a nie klient. Jeśli dodać do tego kameralną i przyjazną atmosferę Kliniki, fachowy personel lekarski, niezwykle atrakcyjne ceny przeszczepów, w tym ujęty już w cenie hotel z noclegiem w dniu zabiegu, wybór może być tylko jeden.
Przyszedłem do MEDMIX-u jako smutny, łysy i postarzały Pan. Wyszedłem szczęśliwy, o 10 lat młodszy i z bujną czuprynką 🙂
Życzę tego samego wszystkim pacjentom Kliniki!
Gliwice, październik 2020r.

Historię pacjenta można przeczytać TUTAJ
Zdjęcia pacjenta można zobaczyć TUTAJ


Paweł, Szczecin

Klinika MD MEDMIX działa  bardzo profesjonalnie i przyjaźnie dla pacjenta. Wyposażenie jest nowoczesne, personel niezwykle kompetentny i jednocześnie miły na każdym etapie kontaktu. Zakwaterowanie w dobrym hotelu, przejazd z hotelu do kliniki podstawioną na czas taksówką przed i po zabiegu stwarza dodatkowe poczucie komfortu podczas pobytu.
Zabieg nie jest bolesny, gdyż dba o to personel z najwyższą starannością. Aby jeszcze zwiększyć poczucie wygody i opieki podczas operacji pacjent jest przykrywany kocem i układany na regulowanym łóżku tak, aby przez te kilka godzin jego kręgosłup był w jak najlepszym ułożeniu i nie bolał po późniejszym wstaniu. To chyba maksymalny wyraz empatii i zrozumienia czego właśnie jeszcze może potrzebować przez ten czas. Pyszny obiad w trakcie przerwy w zabiegu pozwala do dobrą regenerację. Cały czas można oglądać TV lub słuchać muzyki- wedle życzenia.
Po operacji trafia się do specjalnego pomieszczenia, gdzie następuje półgodzinna regeneracja głowy specjalnymi falami. Wrażenie jest jednak takie jakby było się na zabiegu w SPA i można tam po prostu błogo zasnąć.
Naprawdę słowa uznania dla właścicielki i całego personelu, który widać że żyje całym zabiegiem danego pacjenta od początku d samego końca i w każdej chwili służy pomocą oraz dobrą radą.


Dominik, Wrocław

Klinikę MD MEDMIX znalazłem przez wyszukiwarkę internetową. Powodem, dzięki któremu wykonałem zabieg w klinice MD MEDMIX były pozytywne opinie, widoczne efekty u innych pacjentów, profesjonalna strona, filmiki w internecie z zabiegu, wykształcona kadra kliniki. Wszystko oceniam pozytywnie i na wysokim poziomie, wiedzę i kompetencje też, ale najważniejszy jest efekt końcowy na który oczywiście trzeba czekać, bardzo życzliwa Pani Doktor oraz cały personel. Pełen profesjonalizm. Mimo długiego zabiegu szybko zleciało i w miłej, luźnej atmosferze za co duży plus. Byłem na kilu konsultacjach w innych klinikach i zraziło mnie to, że traktują ludzi na zasadzie zapłać i spadaj,  w MEDMIX-ie widać, że oczywiście jest to praca i biznes, ale wielce prawdopodobne, że cały zespół  lubi to co robi i dlatego dobrze traktuje klientów. Mam jedną uwagę… dodanie Canal + sport w ofercie TV, oczywiście żart 🙂


Adrian, Tychy

O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się poprzez wyszukiwarkę Google. Dodatkowo w ramach sprawdzenia opinii o klinice odwiedziłem profil kliniki na FB i czytałem o doświadczeniach pacjentów. Powodem skorzystania z zabiegu było postępujące łysienie androgeniczne w okolicach zakoli.
Przed pierwszą wizytą w klinice MD MEDMIX byłem na konsultacji w innej klinice zajmującej się przeszczepem włosów. Mając porównanie poziomu wiedzy lekarza, obsługi i informacji dla pacjenta podczas wizyty jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do MD MEDMIX. Podczas wizyty u Pani Doktor Natalii zostałem szczegółowo przebadany i poinformowany o wszystkich etapach leczenia. Obsługa i podejście do pacjenta było na najwyższym poziomie. Z przyjemnością polecam skorzystanie z usług MD MEDMIX swoim znajomym mającym problem z włosami.
Nie mam żadnych negatywnych uwag co do jakości usług i obsługi pacjenta.


Pet, London

To już mój drugi zabieg przeszczepu w tej klinice, pierwszy był ponad dwa lata temu. Wróciłem, gdyż byłem zadowolony z rezultatów. Włosy ładnie wyrosły i nawet barberzy w Londynie, gdzie mieszkam, przyznają, że przeszczep jest bardzo dobrze wykonany. Pani doktor, która przeprowadziła zabieg, w pełni odpowiedziała na wszystkie pytania przed i po zabiegu, a także podczas samego zabiegu byłem informowany o kolejnych jego etapach. Pani Marzena, właścicielka kliniki, jak i wszystkie panie w klinice bez wyjątku są bardzo miłe, co sprawia, że ten stresujący dzień minął mi całkiem przyjemnie. Klinika trochę na uboczu, z tyłu na parterze budynku mieszkalnego. W środku wygląda mega sterynie i nowocześnie.
Początkowo rozważałem zabieg w Turcji, jako że jest to popularny kierunek transplantacji włosów, ale jednak bliskość kliniki do mojego domu rodzinnego ( nikt nie ma ochoty pląsać się po świecie z poranioną, obandażowaną głową), miła obsługa, a przede wszystkim profesjonalność i możliwość konsultacji pozabiegowej zdecydowały, że nie wahałem się wrócić na drugi, uzupełniający zabieg.
Jeśli się zastanawiasz, którą klinikę wybrać, to według mnie już ją znalazłeś. Daję pięć gwiazdek bez wahania 🙂


Marco, Warszawa

In general, I found MEDMIX service very good, and I can tell – I am generally a very demanding customer. I appreciated of everyone in MD MEDMIX clinic, including the taxi driver!
I appreciated also MD MEDMIX looking into the general health of the hair, irrespective of the surgery.
I appreciated english speaking , professional and fast email replies, complete websites with pictures, etc… and cost which is significanty cheaper than Warsow.
tłumaczenie:
Ogólnie uważam, że usługa MD MEDMIX jest bardzo dobra i moge powiedzieć, że jestem generalnie bardzo wymagającym klientem. Doceniam profesjonalizm wszystkich w klinice, włącznie z kierowcą. Doceniam również, że klinika MD MEDMIX zajmuje się ogólnie stanem włosów, niezależnie od zabiegów przeszczepu włosów. Doceniam znajomość języka angielskiego, profesjonalne i szybkie odpowiedzi na email, dobrze zbudowana strona internetowa, galerie zdjęć i koszt zabiegu znacznie tańszy niż w Warszawie.


Łukasz, Anglia

O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się z sieci używając Google. Wykonałem zabieg metodą FUE, aby znów czuć się sobą. Jestem bardzo zadowolony z całego zabiegu począwszy od bardzo pozytywnego, uprzejmego pierwszego kontaktu, aż do mojej ostatniej wizyty kontrolnej. Wszyscy pracownicy wydają się być bardzo kompetentni i szczęśliwi ze swojej pracy, co w rezultacie ma działanie uspakajające, a w szczególności zapewniające na pacjenta podczas oczekiwania na wykonanie zabiegu. Nie wyobrażam sobie bardziej zgranej drużyny i lepszego podejścia do klienta w kwestii komunikacji. Całej działalności profesjonalizmy doda kwestionariusz do wypełnienia przez pacjenta po zabiegu.
Zmianie mogłaby ulec poduszka, którą otrzymałem po zabiegu, bowiem moja była trochę nie wygodna, ze względu na ostre brzegi…


Mariusz, Niemcy

Zabieg przeszczepu włosów odbyłem ok rok temu. Było dużo, niepotrzebnego strachu przed zabiegiem. Zabieg trwał 5 zamiast 7 godzin. Pracownicy kliniki wraz z lekarzem byli bardzo pomocni. Warunki w klinice są super. Wynik- efekt zabiegu BARDZO DOBRY!. Niestety u łysiejących mężczyzn jak u mnie to będzie prawdopodobnie planowana następna wizyta za parę lat. Ale wtedy już bez strachu, bo naprawdę jest to znośliwe,a wynik rewelacja!!!
Wielkie dzięki… do następnego razu
zdjęcia pacjenta można zobaczyć TUTAJ


Bartek, Koszalin

Jestem rok po zabiegu przeszczepu włosów w klinice MD MEDMIX i z przyjemnością podzielę się opinią. Zabieg polegał na uzupełnieniu powiększających się zakoli, wszczepiono 1200 graftów. Proces gojenia przebiegał praktycznie tak, jak przedstawiła to Pani doktor na rozmowie przed zabiegiem. Pierwsze kilka dni było dość uciążliwych ze względu na ból i opuchliznę, jednak już czwartego dnia w miejscu poboru włosów zaczęły odpadać małe strupki, co oznaczało prawidłowy proces gojenia się ran. W drugim tygodniu po zabiegu miejsce pobrania włosów było już zupełnie wygojone. Miejsce przeszczepu nadal było pokryte strupem, co z początku trochę mnie martwiło, ale z czasem i ten strup zaczął odpadać. Po ok 20 dniach całość była już wygojona i naturalnie zaczerwieniona, stan pozwolił mi bez problemu wrócić do pracy.
Zgodnie z oczekiwaniami, po ok 1,5 miesiąca przeszczepione włosy zaczęły wypadać. Wypadło ok 80% przeszczepionych włosów, ale z końcem 3 miesiąca zacząłem zauważać pierwsze nowe włosy. Po pół roku, po pierwszej wizycie u fryzjera i „wyrównaniu” włosów mogę stwierdzić, że bardzo ciężko było dostrzec gdzie miałem przeszczep- włosy wyglądały już jak naturalne. Włosy uzyskały pełną gęstość ( nie zmieniły swojego) wyglądu po 9 miesiącach, zatem znacznie szybciej niż planowano. Efekt utrzymuje się do dziś, zatem zabieg uważam za pełny sukces!
Przeszczep włosów wiele u mnie zmienił, począwszy od tego, że nie muszę się już męczyć z układaniem fryzury rano, aby jakoś ukryć prześwity, a kończąc na większej pewności siebie i paradoksalnie, mniejszym zwracaniu uwagi na wygląd- bo po prostu, jest dobrze? 😉
przyp MD MEDMIX
efekt zabiegu pacjenta można zobaczyć TUTAJ:


Przemek, Koszalin

O klinice MEDMIX dowiedziałem się z wyszukiwarki internetowej. Powodem zabiegu w tej klinice była bardzo dobra cena. Lekarz, który przeprowadzał zabieg Natalia Nowara, to bardzo dobry lekarz. Daję Pani doktor 4 gwiazdki na 5 możliwych. W klinice podczas zabiegu panowała bardzo dobra atmosfera, wszyscy byli bardzo kompetentni i życzliwi. Dziękuje i polecam klinikę MD MEDMIX.


Rafał, Zakopane

Klinikę MD MEDMIX znalazłem w 2015 roku. Powróciłem na drugi zabieg, ponieważ z pierwszego byłem zadowolony. Pani doktor Natalia- REWELACJA, bardzo miła, sympatyczna, konkretna. Personel SUPER. Nie mam żadnych uwag.


Andrzej, Wrocław

O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się z internetu, wyszukiwarka google. Powodem wykonania zabiegu przeszczepu włosów była chęć poprawienia wyglądu  i samopoczucia. Z racji tego, że był to mój drugi przeszczep włosów, pierwszy był w innej klinice, to wiedzę personelu, zaangażowanie, życzliwość, czy zainteresowanie po samym zabiegu mogę ocenić tylko w najwyższych ocenach. Wszystko jest zorganizowane na najwyższym poziomie, od kontaktu konsultacji, poprzez zorganizowanie noclegu, dojazdu na zabieg i po zabiegu. Nic nie trzeba zmieniać!


Adam, Wielka Brytania

Bardzo dziękuje za zabieg przeszczepu włosów, który odbył się 12 miesięcy temu. Udał się w 100%, wszystko wygląda dobrze, naturalnie. paru fryzjerów też zauważyło dobrą jakość wykonania zabiegu.
Dziękuje i pozdrawiam lekarza i wszystkich z MEDMIX


Czesław

O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się przez wyszukiwarkę internetową, okazało się, że to bardzo blisko od mojego miejsca zamieszkania. Bardzo dużo pozytywnych opinii sprawiło, że wysłałem formularz ze zdjęciami i opisałem problem moich zakoli, błyskawiczna odpowiedź, co było dodatkowo na plus. Wszystko zostało ustalone drogą emailową oraz telefonicznie, na miejscu lekarz wyjaśnił wszystko na spokojnie tłumacząc jak wygląda zabieg. Wysokie kompetencje i wiedza lekarza sprawiła, że wiedziałem, że to miejsce, w którym chce przeprowadzić zabieg ( a byłem w kilku dla porównań), personel asystencki również bardzo miły, a zarazem bardzo dobrze wyszkolony. Panie co chwila pytały czy czegoś nie potrzebuje i czy wszystko w porządku, z uśmiechem na twarzy.
Dziękuję Pani Marzenie za poświęcony czas na rozmowy telefoniczne, która odpowiadała na każde nurtujące mnie pytania:-).
Dziękuję wszystkim pracującym w MD MEDMIX, życzę tysięcy zadowolonych głów!!!


Daniel

O Klinice dowiedziałem się z wyszukiwarki internetowej, po analizowaniu poszczególnych ofert zabiegowych. Powodem skorzystania z oferty kliniki na pewno była konkurencyjna cena, oferta jest skierowana i do osiągnięcia dla mniej zamożnych osób, co w porównaniu do innych klinik nie dla każdego taki zabieg może być możliwy do zrealizowania. Drugim powodem były pochlebne opinie na temat działalności kliniki. Trzecim motywującym czynnikiem była strona internetowa, na której można było wyczytać dużo przydatnych, interesujących treści. Po konsultacyjnej wizycie przekonała mnie rozmowa z lekarzem, który fachowo objaśnił proces zabiegu w sposób miły i rzeczowy. Oczywiście także miało znaczenie to, iż terminarz był dosyć napięty co świadczyło o chęci z korzystania z usług kliniki, a wiadomo że klient jest najlepszą  reklamą. Całość ta uświadomiła mnie w przekonaniu o profesjonaliźmie i chęci podania się zabiegowi. Lekarz wykonujący zabieg wytłumaczył mi na czym zabieg będzie polegał, jakich efektów można oczekiwać, a także została mi przekazana wiedza przed, a także wiedza pozabiegowa. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do uprzejmości i życzliwości całego personelu kliniki, bo podejście do pacjenta było bardzo uprzejme, dzięki czemu mogłem czuć się pewniej, spokojniej i bezstresowo.


Grażyna, Opole

O klinice dowiedziałam się z internetowej wyszukiwarki, a powodem skorzystania z wykonywania zabiegu w gabinecie MEDMIX by narastający od kilku lat proces łysienia, głownie na czubku głowy.Stąd pomysł poddania się zabiegowi przeszczepu włosów.
Pozytywnie oceniam wiedzę i kompetencję lekarza wykonującego zabieg. Podczas konsultacji podał on wszelkie informacje dotyczące planowanego zabiegu, wysyłając wcześniej na szereg badan wykluczających chorobowe podłoże zjawiska łysienia. Odpowiadał również szczegółowo na wszystkie pytania.
Personel asystencki stanowiły dwie asystentki, które z powołaniem wykonują swój zawód. Miłe, sympatyczne, współczujące, chętnie udzielające pomocy. Poziom obsługi pacjenta uważam za wzorcowy Miło współpracuje się z osobami otwartymi, życzliwymi i bezpośrednimi, szczególnie gdy pacjent przytłoczony jest nową sytuacją i niepewny. Wiele serca okazał mi także właścicielka MEDMIXu p. Marzena Dubas, odpowiadając na każdy telefon, każdą prośbę o wyjaśnienie wątpliwości, po prostu serdecznie się mną opiekując. Zapewnienie noclegu w hotelu i taksówki dowożącej na zabieg i z powrotem, lunch w przerwie zabiegu – to kolejne przykłady potwierdzające wzorowy poziom obsługi klienta. Jakość świadczonych usług nie wymaga zmian. MEDMIX polecam każdemu borykającemu się z problemami natury trychologicznej.
Wysoka jakość za przystępną cenę. To najlepsza reklama usług.


Bartek

O Klinice MD MEDMIX dowiedziałem się z wyszukiwarki Google.
Wybrałem klinikę MD MEDMIX ze względu na obsługę klienta i podejście do niego (podjęto temat zaraz po zgłoszeniu, jako potencjalny pacjent mogłem bez problemu odczuć, że klinika/lekarz jet faktycznie zainteresowany moim problemem);zdarzyło się, że inne kliniki po prostu nie odpowiadały, tudzież ich podejście wskazywało na przedmiotowe traktowanie tematu;przystępna a wręcz najkorzystniejsza cena również grała tutaj znaczącą rolę.
Wiedzę i kompetencje lekarza wykonującego zabieg oceniam bardzo dobrze. Lekarz jasno przedstawił wszystkie szczegóły na temat zabiegu, bez problemu odpowiadał na dodatkowe pytania Personel asystencki także na wysokim poziomie, nie mam uwag co do tego.Poziom obsługi klienta był satysfakcjonujący, panie uprzejme, uśmiechnięte i chętnie żartowały, żeby rozładować trochę stres związany z zabiegiem. Zakres uzyskanych informacji w dniu zabiegu, ale także jako opieka pozabiegowy był szeroki i bez zastrzeżeń. Nie zauważam zmian jakie mogłyby polepszyć odczucia w kontakcie z kliniką.


Adam, Anglia

Chcę bardzo podziękować całej załodze MD MEDMIX za wspaniałą obsługę. Waszą klinikę znalazłem przez internet w wyszukiwarce o przeszczepach włosów. Jak pewnie dużo osób brałem bardzo pod uwagę cenę, gdyż te zabiegi ogólnie są drogie i jest to zawsze obciążenie dla budżetu domowego. Mają Państwo bardzo atrakcyjne ceny i nawet się obawiałem, że może za tym się kryć słaba jakość usług. Byłem bardzo mile zaskoczony, że atrakcyjna cena była również powiązana z bardzo profesjonalnym serwisem. Bardzo łatwa komunikacja e-mailowa, bardzo miły, czysty i nowoczesny gabinet, miły personel, bardzo dobry doktor. Zabieg był również fantastyczny, bez bólu, w miłej atmosferze Musiał być zrobiony profesjonalnie bo praktycznie od razu mogłem wrócić do normalnego życia- bez opuchlizny na twarzy, bez siniaków itp. Jestem przekonany, że włosy też będą fajnie rosły w miejscach przeszczepów.
Ja nie bardzo wiem co jeszcze moglibyście polepszać bo ja mogę tylko dać 10 na 10 możliwych pod każdym względem- bardzo wysoki europejski standard świadczonych usług- a nie jestem osobą, która zadowoli się byle czym.
Bardzo się cieszę, że skorzystałem z Państwa usług i mogę Waszą klinikę polecić każdemu, kto się waha nad decyzją.
Życzę samych sukcesów.


Zbigniew, Szczecin

O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się z internetu z wyszukiwarki Google.pl i YouTube. Powodem skorzystania z wykonania zabiegu w gabinecie MEDMIX były i są bardzo dobre opinie pacjentów przed i po zabiegu przeszczepów włosów. Na stronie internetowej MD MEDMIX hair clinic jest wystarczająco dużo o Klinice Pani Marzeny Dubas, która jest właścicielem. Filmiki na YouTube przedstawiają właściwie wszystko dla zainteresowanych transplantacją włosów od konsultacji z lekarzem przez zabieg i po zabiegu oraz odczucia pacjenta.
Z Panią Marzeną jest bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mejlowy. Jest osobą bardzo kompetentną i to przekonało mnie do wykonania zabiegu w Klinice MD MEDMIX.
Lekarz wykonał mi zabieg transplantacji włosów metodą FUE, przeszczepione miałem 1500 unitów. W mojej opinii jest to lekarz bardzo kompetentny. Lekarz szczegółowo objaśnił mi proces całego zabiegu i następstwa z nim związane. Byłem pod wielkim wrażeniem szczerości doktora, który nie koloryzował zabiegu jak i efektów po zabiegu. Przede wszystkim przekazał mi informacje o mogących wystąpić skutkach ubocznych w miejscach dawczych jak i biorczych . Wiem, nikt nie chce takich informacji usłyszeć, ale to właśnie mnie przekonało, że tu trafiłem.
Po konsultacji i czasie na przemyślenie co do zabiegu, zdecydowałem się bez wahania na Klinikę MD MEDMIX . Uważam, że dokonałem dobrego wyboru.
Wiedza i kompetencja Personelu asystenckiego była na wysokim poziomie. Za co dziękuję, że mogłem być pacjentem tej kliniki.
Wysoki poziom obsługi pacjenta, uprzejmość i życzliwość oraz chęć udzielenia pomocy oceniam klinike bardzo dobrze.
Uzyskałem wyczerpujące informacje o świadczonych zabiegach i możliwościach leczniczych.
Z wyrazami szacunku, Zbigniew.


Przemysław, Kraków

Powodem wykonania zabiegu przeszczepu włosów było łysienie androgenowe. Na zabieg zdecydowałem się w klinice MD MEDMIX, o której dowiedziałem się od znajomego. Był to mój kolejny zabieg przeszczepu włosów, jednakże wykonywałem go w innej klinice. Po wykonaniu zabiegu w klinice MD MEDMIX stwierdzam, że poziom obsługi pacjenta oraz wiedza i kompetencje lekarza oraz personelu medycznego była zdecydowanie lepsza. Nie mam żadnych uwag co do kliniki, może pokoje hotelowego powinny być wyższego standardu, ale obsługa hotelowa była bardzo miła i pomocna. Cały zabieg oraz klinike MD MEDMIX oceniam bardzo dobrze.


Roland, Gdańsk

Jestem 7 miesięcy po zabiegu. Włoski coraz bujniejsze.Super robota! Fryzjerzy również się nie zorientowali, że włosy są po przeszczepie….Szampon, który zakupiłem i stosuję po zabiegu świetny… włosy lśniące i dobrze nawilżone, nie przesuszają się co najważniejsze….Brakuje mi słów jak bardzo się cieszę z efektu Państwa pracy….nowe włosy pomogły mi nabrać pewności siebie… zauważyłem nawet na poprawę powodzenia u płci pięknej 🙂


Piotr,Warszawa

Chciałbym podziękować za efekt końcowy, minął prawie rok po operacji, włosy szybko rosną zobaczymy co będzie z tymi, które zostały, narazie jestem zadowolony. Już nie myślę tak intensywnie o tym co się dzieje na mojej głowie… może się jeszcze zdobędę na odwagę.

Pacjent miał przeszczepionych 1000 unitów.


Rafał, woj. Małopolskie

Dzień dobry ,właśnie jestem 3 miesiące po zabiegu i powiem tak -jestem mega zadowolony z efektów waszej pracy ,nie spodziewałem się że włosy mi aż tak urosną .W sumie już po 2 miesiącach zaczęły rosnąć .Bardzo ale bardzo dziękuję.


Wojtek, Mielec

Klinikę MD MEDMIX wyszukałem w sieci. Do wykonania zabiegu w tej klinice skłoniła mnie cena oraz pozytywne opinie osób, które już skorzystały z zabiegu. 
Lekarz, który wykonywał zabieg ma profesjonalne podejście do pacjenta. Nie mam również uwag do pracy personelu asystenckiego. Kontakt z Kliniką MEDMIX do tej pory, również po zabiegu, jest życzliwy i profesjonalny. 
Przed zabiegiem doktor bardo dogłębnie i szczegółowo objaśnił mi proces zabiegu oraz następstwa z nim związane w kolejnych dniach po zabiegu.
Nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy kliniki, wszystko od początku do końca przygotowane było z najlepszą dbałością. Począwszy od konsultacji mailowej, telefonicznej, hotelu, transportu, jak również sam zabieg odbył się w bardzo miłej atmosferze:)


Robert, Kraków

Decyzję o zabiegu podjąłem spontanicznie.Kilka dni wcześniej zacząłem używać Kirkland, po rozstaniu z narzeczoną postanowiłem zrobić coś dla siebie i zacząłem od zabiegów usuwania blizn, oczyszczania organizmu, zmiany nawyków żywieniowych, diety, zrzucenia  10 kg w 3 miesiące….Później pomyślałem, aby mieć włosy 🙂 Nie mam z tym żadnych kompleksów ponieważ będąc ogolony na łyso wyglądam bardzo dobrze ( opinia osób trzecich :-)). 
O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się z wyszukiwarki Google.pl i Youtube. 
Wybrałem Klinikę MEDMIX ponieważ zaproponowała najlepszy stosunek ceny do jakości, filmy na YT pokazują, że robią to dobrze, a strona internetowa była bogata w informacje na ten temat. 
Wiedzę i kompetencję lekarza oraz personelu asystenckiego oceniam bardzo dobrze. Poziom obsługi pacjenta jest bardzo wysoki.
Informacje na temat tego co ma być po zabiegu są zbyt płytkie, w e-mailach wielokrotnie proponowałem umieszczanie informacji na temat tego co się ze mną działo, kiedy zeszła opuchlizna, kiedy mnie swędziało, co czułem- mam nadzieję, że to się przyda. Myślę, że wszystkie informacje zebrane z maili oraz film stworzy ciekawą historię.
Obecnie trzymam dietę, zażywam witaminy w tym Cynk, używam Kirkland, Proscar, nie palę, nie piję, nie piję kawy i prowadzę w miarę spokojny tryb życia od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że to wystarczy, aby było dobrze.


Robert, Gdańsk

Moje doświadczenie z kliniką MD MEDMIX rozpoczęło się od e-mailowej oraz telefonicznej wymiany informacji nt nurtującego mnie problemu łysienia androgenowego i dyskomfortu estetycznego.
Kontakt urzekający wyjątkowo szybkim tempem udzielenia kompetentnych odpowiedzi przez trycholog Panią Marzenę Dubas. Rozmowa telefoniczna z lekarzem również konkretna, komunikatywna, zaś oferta kliniki bardzo interesująca swoim szerokim i nietuzinkowym spektrum oraz zachęcająca do skorzystania. Planowanie wstępne zabiegu przeszczepu włosów było możliwe po opisaniu problemu oraz wysłaniu dokumentacji fotograficznej, bez wyłącznej konieczności osobistego stawiennictwa w klinice.
MD MEDMIX umożliwia w ten sposób odbycie wstępnej konsultacji i zaplanowania dalszych kroków osobom z dalszych części Polski oraz z zagranicy.
Po ustaleniu terminu zabiegu i przybyciu do Małopolski zostałem odtransportowany z lotniska w Balicach wprost do kliniki. Życzliwa atmosfera, wyczerpujące odpowiedzi, oferowany pobyt w hotelu wraz z wyżywieniem i transportem oraz nieustanna możliwość kontaktu upoważniają mnie do stwierdzenia, że pacjent czuje się w centrum zainteresowania, a przez to wyjątkowo dobrze, a co najważniejsze bezpiecznie. To jeden z niewątpliwych atutów kliniki. Staranna analiza wszelkiego rodzaju przeciwskazań, w tym na podstawie zaleconych badań dodatkowych krwi, również przemawia za profesjonalizmem.
Zabieg transplantacji długi. Benedyktyńska cierpliwość i żmudna praca całego zespołu, by przyniosły efekt, wymagają dużego nakładu czasu- to oczywiste. Najmniej przyjemny moment to podawanie znieczulenia w skórę głowy. Potem zwykła cierpliwość, relaks lub sen w zależności od potrzeb pacjenta, w spokojnej relaksującej atmosferze. Nic nie boli!!. Płatność wszelkimi drogami: WiFi, elektronika- wszystko na miejscu bez problemu. Potem zaopatrzenie w stosowne środki i materiały, transport do kameralnego hotelu, przeogromny pokój, bardzo życzliwy i taktowny personel- naprawdę nie da się do niczego przyczepić!!.  Pierwsza noc mało wygodna. Zaopatrzony w pomysłowy kapelusz i okulary przeciwsłoneczne spokojnie mogłem wsiąść do pociągu, do którego osobiście zawiozła mnie Pani Marzena.
W kolejnych dniach nadal brak bólu i świądu. Nadal nieustanny kontakt i żywe zainteresowanie pacjentem sprawia, że człowiek naprawdę czuje się wyjątkowo komfortowo. W żadnej innej placówce leczniczej, szczególnie prywatnej, tego nie spotkałem. Na efekt zabiegu muszę poczekać nawet do roku czasu, bo taka jest biologia włosa.
Reasumując, na podstawie mojego dotychczasowego doświadczenia z MD MEDMIX, nadal bym się nie bał niczego, niczego nie żałuję, a wątpiących lub niepewnych nakłaniam do porzucenia dylematów co do wyboru ośrodka. To profesjonalizm i zaangażowana w dobre samopoczucie pacjenta jednostka, której warto zaufać .

Personel oraz spektrum i jakość świadczonych usług, obok ogromnych słów wdzięczności, naprawdę na to zasługują!


John, Wielka Brytania

Zostałem odebrany z lotniska w Krakowie przez przyjaznego kierowcę i zostałem zawieziony do hotelu. Jedzenie w hotelu było dobre. Cały czas nie wiedziałem czy chcę wykonać całą procedurę czy nie. Następnego dnia rano zostałem odebrany z hotelu i zawieziony na badania krwi. 3 godziny później spotkałem się z zespołem MD MEDMIX. Moje pierwsze wrażenie kliniki, było że jest czysto i nowocześnie. Mnie i mojego przyjaciela przywitała z dużym uśmiechem śliczna Pani. Podczas rozmowy z doktorem byłem pod wielkim wrażeniem. Doktor wytłumaczył mi wszystko z dużymi detalami. Doktor poświęcił mi czas, aby zapewnić mi zrozumienie zabiegu. Więc zdecydowałem poddać zabiegowi. Doktor zadbał, abym nie czuł bólu podczas zabiegu. Było naprawdę dobrze mieć przerwę między pobieraniem włosów, a implantacją i dostać ciepły posiłek. Zespół traktował mnie jak rodzinę. Ogólnie to było wspaniałe doświadczenie. Jestem zadowolony ze sposobu w jaki byłem traktowany. Jestem fryzjerem i zdecydowanie będę polecał moim klientom MD MEDMIX. Teraz trwa moja rekonwalescencja i cierpliwie będę oczekiwał na efekt zabiegu po 12 miesiącach.


Jakub, Kraków

Powodem skorzystania  z wykonania zabiegu przeszczepu włosów w klinice MEDMIX był dobry kontakt z Panią Marzeną Dubas, wcześniejsze pozytywne opinie związane z kliniką prowadzoną przez
Panią Marzenę Dubas, m.in. w zakresie opieki/prowadzenia Pacjentów, dobra, merytoryczna, przejrzysta strona Kliniki w internecie.
Bardzo dobrze oceniam wiedzę i kompetencje lekarza i personelu asystenckiego. Bardzo dobry był poziom obsługi pacjenta oraz uzyskane wszelkie informacje o świadczonych zabiegach i możliwościach leczniczych. Nie widzę minusów, lokalizacja kliniki jest rozpoznawalna na mapach/ nawigacji GPS, przed kliniką jest bezpłatny parking. Kameralna lokalizacja Kliniki nie byłaby powodem zmiany mojej decyzji.
W uproszczeniu  mogę napisać, że wstępne konsultacje, potem pobyt w Klinice i sam zabieg przebiegał w doskonałej atmosferze. Ta atmosfera wynikała również z wysokich kwalifikacji oraz doświadczenia Personelu kliniki. Doktor bardzo precyzyjnie i skutecznie przeprowadza proces znieczulenia obszarów dawczego i biorczego. Z pełnym przekonaniem, po doświadczeniu z poprzednich zabiegów w innych gabinetach, twierdzę, że jest to mocny atut Doktora. Co ważne personel kliniki wykazuje troskę o pacjenta również po zabiegu, szczególnie jest to ważne i pomocne w pierwszych dniach po transplantacji. Personel w odczuwalny sposób dba o dobre samopoczucie i komfort pacjenta. Wyraźnie odczuwa się, że Pacjent traktowany jest indywidualnie, co zdecydowanie na plus wyróżnia klinikę MD MEDMIX. Na uwagę zasługuje też bardzo dobra opieka pozabiegowa, rzeczowe zalecenia dr Macieja Borejszy, potem wszystkie ważne wskazówki pacjent otrzymuje na piśmie. Bardzo dobry, szybki i merytoryczny jest kontakt z prowadzącą klinikę Panią Marzeną Dubas. Wszelkie informacje podane w sposób wyczerpujący można uzyskać drogą mailową lub telefoniczną. Na wyróżnienie zasługuje dobre rozeznanie personelu kliniki w problematyce dermatologicznej. Trafna diagnoza w zakresie chorób skóry. Trafna diagnoza w zakresie chorób skóry, doświadczenie w leczeniu poprawia warunki do przeprowadzenia zabiegu transplantacji włosów. Bardzo dobrze przebiegał proces pobierania transplantów w klatki piersiowej,miejsce to lepiej się goi. Być może to było kluczowe, że z tak trudnych miejsc udało się pobrać większą ilość transplantów niż zakładano.
Po zakończeniu zabiegu Pacjent przechodzi terapię osoczem bogatopłytkowym PRP, celem wsparcia procesu przyjmowania tansplantów.
Pewna ręka, opanowanie, koncentracja na zabiegu, pilnowanie czasu, aby transplanty jak najkrócej przybywała poza skórą Pacjenta to tylko niektóre atuty Personelu Kliniki MD MEDMIX.


Karol, Kielce

Powodem, który zadecydował o wyborze kliniki MD MEDMIX  na wykonanie zabiegu przeszczepu włosów była przede wszystkim najniższa cena spośród kilku klinik, które brałem pod uwagę oraz opinie i filmy na Youtube, które pomogły mi w podjęciu decyzji.
Wiedza i kompetencje zarówno lekarza jak i personelu moim zdaniem są na wysokim poziomie, a lepszego poziomu obsługi pacjenta nie można sobie wyobrazić.
Nie ma rzeczy, którą chciałbym zmienić, no może aby był wyższy sufit w pokoju hotelowym:-)


Shane, Irlandia

Wszystko było najwyższej klasy , przygotowane dla mnie i nie wymagało żadnego wysiłku z mojej strony. Taksówka czekała na lotnisku, aby zawieść mnie do hotelu. Była zawsze punktualnie, także jak miała zawieść mnie do kliniki. Lekarz i pielęgniarki byli bardzo pomocni. Klinika mała, ale pomieszczenia bardzo czyste, ładne i proste.
Lekarz o wszystkim powiedział mi przed rozpoczęciem zabiegu, pokazał zdjęcia, wszystko bardo szczegółowo.
Wszystko było zaplanowane dobrze, a ceny są bardzo rozsądne.
Zdecydowanie polecam!


Sebastian, Katowice

Zabieg w klinice MEDMIX miałem wykonany w lipcu 2015. Wcześniej przed zabiegiem odbyłem wizytę konsultacyjną, która mnie przekonała o wykonaniu zabiegu w tej klinice. Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi wszelkie aspekty związane z zabiegiem, całą procedurę zabiegową, przygotowanie do zabiegu, postępowanie po zabiegu. Miałem umówiony zabieg w innym gabinecie, ale w ostatniej chwili zmieniłem miejsce i jestem bardzo zadowolony z wyboru miejsca zabiegu tj w klinice MD MEDMIX.


Iwona, Łódź

Wiedzę i kompetencję lekarza i personelu wykonującego zabieg oraz poziom obsługi pacjenta w klinice MD MEDMIX w skali 1-10 oceniam na 10 :-)))
6 miesięcy po zabiegu
Jestem szczęśliwa, cieszę się… mam włosy na skroniach, a tego nigdy nie było. Mam świadomość, że po prostu są!!! Są włosy ! Bezcenne!!!


Gareth, Irlandia

Moja ocena jest 10 na 10 i polecam MEDMIX wszystkim zainteresowanym wykonaniem zabiegu przeszczepu włosów.
Moje doświadczenie z MEDMIX było fantastyczne. Przed, w trakcie i po. Zorganizowali mój przylot i pobyt bardzo szczegółowo. Zostałem odebrany z lotniska oraz codziennie rano byłem odbierany z hotelu i zawieziony do kliniki, nawet po zabiegu zostałem zawieziony z powrotem do hotelu. Na drugi dzień byłem zmienić opatrunek.
Lekarz w klinice mówił bardzo dobrze po angielsku, zwracał uwagę na szczegóły, to wszystko sprawiało, że czułem się bardzo swobodnie.
Polecam!


Radosław, Świdnik

Główne powody, dla których wybrałem MEDMIX to najniższa cena na rynku, piękny stan kliniki ( wcześniej na internecie czytałem wiele skarg pacjentów o tym, że niektórzy doktorzy prywatnie wykonują zabiegi w pomieszczeniach kompletnie zaniedbanych), brak jakichkolwiek negatywnych opinii od pacjentów, młody a jednocześnie doświadczony przez wiele wcześniejszych zabiegów doktor, wykształcony, który ukończył liczne kursy i posiada certyfikaty. Wiedzę i kompetencje lekarza i personelu asystenckiego oraz poziom obsługi pacjenta oceniam w skali 1-10 na 10. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zabiegiem jaki przeszedłem. Nie mogłem wyjść z podziwu obserwując w pracy tak profesjonalny zespół. Doskonała współpraca kompetentnych i pozytywnych ludzi, porozumiewających się między sobą oraz pacjentem w miłej i ciepłej atmosferze. Dokonują wszelkich starań by zadbać o wygodę i komfort pacjenta. Widać gołym okiem, że usługi, które świadczą są na najwyższym poziomie!.
Jestem 6 miesięcy po zabiegu.
Wróciłem włśsnie od fryzjera i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony jak na efekt po pół roku!! Jeśli nie ma mocnego światła dziennego to już teraz wygląda to ładnie 🙂 a za rok powinno być jeszcze lepiej!


Wojciech, Katowice

Z ofertą gabinetu zapoznałem się na stronie internetowej, a decyzje o skorzystaniu z zabiegu podjąłem podczas konsultacji osobistej. Uzyskałem wszelkie niezbędne informacje na temat samego zabiegu, jego efektów oraz ewentualnych skutków ubocznych. Profesjonalizm w podejściu do pacjenta oraz fakt, że żadne moje pytanie nie pozostało bez jasnej wyczerpującej odpowiedzi, było podstawą podjęcia tak ważnej i niełatwej dla mnie decyzji o skorzystaniu z zabiegu. Wiedzę i kompetencję lekarza wykonującego zabieg oraz personelu asystentckiego oraz poziom obsługi pacjenta oceniam na najwyższym poziomie. Dziękuję za profesjonalną opiekę.


Rafał, Radom

Chciałem zagęścić włosy, szukałem kliniki poprzez internet. Podczas poszukiwań zwracałem uwagę na opinie jak również wiedzę, doświadczenie i cenę.  To wszystko ukierunkowało mnie na skorzystanie z  usług kliniki MD MEDMIX.
Teraz po zabiegu poziom świadczonych usług zarówno ze strony lekarza jak i personelu asystującego określam bardzo wysoko. Śmiało mogę powiedzieć, że niektóre ,,renomowane,, kliniki mogłyby brać za wzór zaangażowanie i opiekę nad pacjentem, który jest traktowany w sposób niemalże pieszczotliwy. Lekarz prowadzący wyjątkowo szczegółowo i drobiazgowo przekazał wszystkie zagadnienia związane z procedurą przeszczepu jak i rehabilitacji pozabiegowej. Pełen profesjonalizm i fachowość pozwoliła mi bez obaw poddać się zabiegowi o dziwo nawet jeśli bym miał początkowo jakieś wątpliwości po wstępnej rozmowie decyzja na TAK z mojej strony była bezdyskusyjna. 

Reasumując cały personel Kliniki daje z siebie 110% co przekłada się na pełne zadowolenie pacjenta. Naprawdę polecam każdemu bez obaw wizytę w tej Klinice.


Zbigniew, Mielec

Zdecydowałem się na zabieg w gabinecie MEDMIX ponieważ miałem problemy z łysieniem typu męskiego. Spośród wielu ofert przedstawionych w internecie, wybrałem właśnie MEDMIX ponieważ zachęciły mnie opinie osób, które poddały się zabiegowi w tym gabinecie.
Nie bez znaczenia oczywiście była bardzo atrakcyjna cena zabiegu w porównaniu z innymi gabinetami wykonującymi przeszczep włosów.
Bardzo szybka odpowiedź na mojego pierwszego maila, jak również fachowa i rzetelna odpowiedź na wszystkie moje pytania dotyczące zabiegu. Jeżeli chodzi o Pana Doktora wykonującego zabieg, to muszę przyznać, że zaskoczył mnie bardzo swoją wiedzą z dziedziny transplantacji włosów i opisem najnowszych technik przeszczepów.
W czasie wstępnej rozmowy wyjaśnił mi bardzo szczegółowo jak wygląda zabieg przeszczepu włosów i odpowiadał na wszelkie moje pytania i wyjaśniał wszystko o cokolwiek zapytałem. 
W trakcie przeszczepu dało się zauważyć, że personel asystujący jest naprawdę bardzo zgrany i uprzejmy. Pomimo, że głowa była znieczulona, to cały czas byłem pytany czy coś nie boli, nie szczypie. Zabieg był całkowicie bezbolesny. Trwał wprawdzie kilka godzin, ale jakoś nawet w miarę szybko mi ten czas upłynął. Nie spodziewałem się aż takiej opieki i troski o pacjenta, bo w czasie zabiegu zaserwowano mi obiad (bardzo smaczny tak nawiasem mówiąc).
Po zabiegu personel zamówił mi taxi pod same drzwi gabinetu. Tak, że jednym słowem nie musiałem się o nic martwić. Wcześniej oczywiście Pani Manager zarezerwowała mi hotel, co było bardzo istotne, ponieważ przyjechałem z miejscowości oddalonej o 200 km.
Gdybym jeszcze raz miał wybierać napewno ponownie wybrałbym ten sam gabinet. Jedyne czego żałuję, to że tak późno znalazłem stronę gabinetu MEDMIX.


Jacek, Częstochowa

Zabieg przeszczepu włosów w klinice MD MEDMIX miałem wykonany 3 miesiące temu.
Część włosów już rośnie, ale jest jeszcze dużo takich mniejszych, mam nadzieję że zaczną iść w górę.
Poza tym obsługę kliniki oceniam za życzliwą i pomocną w każdej dziedzinie wykonania zabiegu, jak również przed i po nim. Wszelkie pytania dotyczące zabiegu były ze strony wytłumaczone wyczerpująco. Wiedzę fachową trudni ocenić, bo nie mam punktu odniesienia, ale wydaje mi się, że jest na odpowiednim poziomie.


Robert, Iława

Głównym powodem wykonania zabiegu przeszczepu włosów był kompleks z powodu uwag moich znajomych, niby śmiesznych, ale bolesnych w świadomości. Od długiego czasu przeciwdziałałem łysieniu środkami, ale to nic nie pomagało.W pewnym czasie wynikła rozmowa na temat przeszczepu, gdzie domownicy wyrazili opinie, że jeśli tak bardzo mi z tym źle to czemu sobie nie zrobię przeszczepu i zacząłem szukać w internecie informacji, gzie i jak można to zrobić.
Uczestniczyłem w dwóch konsultacjach po czym przekonała mnie bardziej druga- w klinice MD MEDMIX
Była lepsza pod względem sposobu prowadzenia i uświadomienia mnie jako pacjenta o przebiegu zabiegu. Wpływ na decyzję miał  również koszt zabiegu. W klinice MD MEDMIX był niższy. Jestem już po zabiegu i mogę ocenić wiedzę i kompetencję lekarza i personelu asystenckiego na wysokim poziomie. Była bardzo miła atmosfera i bardzo dobrze się czułem. Wszelkie potrzebne informacje uzyskałem przez internet oraz przy konsultacji z lekarzem.
Nie mam żadnych uwag do organizacji podczas zabiegu, byłem zadowolony i nie potrafię wskazać jakiejkolwiek zmiany.


Piotr, Nysa
Jestem bardzo zadowolony z wykonania zabiegu w klinice MEDMIX. W czasie operacji lekarz i personel zajęli się mną bardzo profesjonalnie. Opiekowali się bardzo dobrze w czasie zabiegu jak i po. Wyczerpująco wytłumaczyli jak wygląda cały proces jak również służą pomocą gdy pojawią się pytania, kontakt z nimi jest bardzo dobry.
Wybrałem metodę FUE wiedząc na czym operacja polegała, zabieg wykonano zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Na tle wcześniejszych operacji za granicą tutaj w Bielsku czułem się zdecydowanie lepiej- można było swobodnie porozmawiać, a tam jednak język obcy i odległość stanowiły przeszkodę i nie czułem się wtedy tak bezpiecznie.
Pozostało mi tylko czekać na efekty.


Sławek, Poznań
Mam 29 lat i od kilku lat gwałtownie zaczęły wypadać mi włosy- w ostatnim czasie mnie, ale brak włosów pozostał na trwałe.
Nie patrząc na odległość do kliniki, najbardziej przekonała mnie rozmowa telefoniczna z właścicielką oraz konsultacja internetowa z lekarzem, nie mówiąc o bardzo przyziemnej cenie samego zabiegu, a nawet dużo większe kliniki powinny brać przykład.
Sam lekarz przedstawia sprawę od najczarniejszej strony i najciemniejszego efektu końcowego- zakłada najgorsze, choć będzie oczywiście dużo lepiej- mi osobiście bardzo dobrze pasuje taka postawa, zamiast mówienie o zabiegu i efekcie w samych superlatywach, pacjent wie na co się pisze.
Klinika nie jest duża- ale to nawet dobrze, bo pacjent ma więcej swobody i prywatności podczas zabiegu i przerw pomiędzy.
Sam zabieg przebiegł gładko i bezboleśnie. Tydzień po rany praktycznie są niewidoczne i szybko się goją.
Właścicielka przesympatyczna i bardzo pomocna we wszystkich sprawach przed/podczas/po zabiegu.

Będę polecał klinikę w 100%!


Daniel, Niemcy
Klinikę MEDMIX  wybrałem, bowiem zachęcały mnie bardzo pozytywne opinie na temat świadczonych tam na bardzo wysokim poziomie usług, składało się na to więcej aspektów tj miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta, duża wiedza i profesjonalizm.
Bardzo dobrze oceniam wiedzę lekarza. Wszystko zostało zarówno przed jak i po zabiegu wytłumaczone w taki sposób, aby laik mógł zrozumieć. Wszystkie zalecenia i opcje dotyczące samego zabiegu jak i również kolejnych dni tuż po nim, zostały dokładnie omówione i podsumowane. Personel asystencki to bardzo miłe i pomocne Panie, które wykonywały swoje obowiązki bardzo fachowo i rzetelnie. Wplatając miłą atmosferę w zabieg poprzez rozmowę pacjent czuje się rozluźniony i może czuć się spokojnie i bez obaw o uzyskane później efekty samego zabiegu.
Można brać przykład z obsługi pacjenta w klinice MD MEDMIX. Już na samym wstępie jest się serdecznie witanym pięknym uśmiechem ze strony Pani Marzeny Dubas. Mimo, że to klinika, to można poczuć miłą, luźną atmosferę, gdzie pacjent praktycznie zapomina o procesie zabiegowym i nie odczuwa żadnych lęków.
Jestem naprawdę mile zaskoczony ze świadczonych usług. Warto dodać, co jest dużym pozytywem, że na zakończeniu zabiegu kontakt się nie urywa. Kontakt z personelem pozostaje nadal czy to telefoniczny czy też mailowy, i służą oni dalszą pomocą. Świadczy to tylko o tym jak ważny jest dla ekipy MD MEDMIX pacjent, który jest ważniejszy niż pieniądz:-).
Inne kliniki mogłyby brać dobry przykład. Wszystkie normy jakościowe są na poziomie perfekcyjnym. Jedyne to życzyć utrzymania tego na kolejne lata:)
PACJENT WAŻNIEJSZY NIŻ PIENIĄDZ!:))
4 miesiące po zabiegu
witam ponownie 🙂  Boki i tył mam na 3mm więc dość krótko a mimo to z tylu głowy nic nie widać na tej części dawczej,którą również mam na zdjęciu w załączniku.Jedno zdjęcie specjalnie musiałem wyszukać bliznę aby ując z bliska ten zarośnięty obszar blizny po przeszczepie. Jestem bardzo zadowolony. Włosy w grudniu zaczęły rosnąć w bardzo szybkim tempie. Zapewne jeszcze przez następne miesiące nadal będą rosnąc 😉 zobaczymy jak sytuacja będzie wyglądała np w lutym oczywiście przyślę fotki. Ale jak na ryzyko ze na bliźnie nie wyrosną albo wypadną to na ten czas jest naprawę bardzo dobrze 🙂

 


Piotr,
Powodem dla którego skorzystałem z wykonania zabiegu w klinice MD MEDMIX była na pewno konkurencyjna cena i dobra opinia o MD MEDMIX.
Ponadto po zabiegu  bardzo wysoko oceniam wiedzę i kompetencje lekarza wykonującego zabieg. Lekarz przedstawił szczegółowo jak będzie przebiegał zabieg, jak będą wyglądały kolejne dni po zabiegu i jakich efektów można się spodziewać.
W trakcie zabiegu personel wraz z lekarzem wykazywali pełen profesjonalizm mimo kilkugodzinnej pracy w żadnym momencie nie pokazali po sobie zmęczenia cały  czas w gabinecie panowało skupienie i cisza personel i lekarz nie odzywali się do siebie, co świadczyło o zawodowstwie cała uwaga skoncentrowana była na wykonywanej pracy.
Pani Marzena wie co robi, jest przekonująca ale w żadnym momencie nie naciska na podjęcie decyzji, nie opowiada „bajek”, jest rzeczowa, uprzejma, udziela informacji telefonicznie lub mailowo zawsze można liczyć na kontakt.


Natalia, Dębica
Powodem skorzystania z zabiegu była blizna po wypadku na czubku głowy, na której nigdy nie rosły włosy. Powodowało to u mnie ogromne kompleksy.
Przed zabiegiem lekarz dokładnie opowiedział mi na czym polega zabieg, co będzie się działo po zabiegu, w jakim czasie pojawią się rezultaty, co mam robić a czego nie, żeby wspomóc uzyskanie jak najlepszych efektów. Pełen profesjonalizm. Tak jak w kwestii lekarza wykonującego zabieg, pełen profesjonalizm jest widoczny gołym okiem u personelu asystenckiego. Uprzejmość, życzliwość, chęć udzielenia pomocy i troska o pacjenta to bardzo mocne strony kliniki MD MEDMIX. Zarówno przed, w trakcie jak i po zabiegu ( nawet długo po przeszczepie) wszyscy byli dla mnie bardzo uprzejmi i zawsze mogłam zwrócić się z pytaniami. Czy bym coś chciała zmienić? Ciężko powiedzieć, ponieważ jestem bardzo zadowolona z przebiegu przeszczepu, informacji które otrzymałam, opieki i zainteresowania po zabiegu oraz przede wszystkim z efektów zabiegu. Bardzo żałuję, że nie trafiłam do kliniki MEDMIX wcześniej. Oszczędziłoby mi to kilka miesięcy stresu związanego z moimi kompleksami. Wychodząc z kliniki widziałam zaangażowanie personelu Kliniki i zainteresowanie moją osobą. Bardzo mnie to cieszyło, że czułam jak bardzo ważny jest  każdy pacjent, z każdym swoim problemem. Zawsze mogłam ze swoimi obawami dotyczącymi reakcji organizmu po zabiegu zadzwonić do kliniki i uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi i pomoc. Poza tym super, że ze względu na odległość jaka dzieli moje miejsce zamieszkania i klinikę mogłam pierwsze konsultacje odbyć drogą mailową.
Przede wszystkim blizna pokrywa się włosami. Już jest ich całkiem sporo, a to dopiero 3 miesiące po zabiegu.
Po nieudanym zabiegu u innego specjalisty byłam przerażona i bałam się, że zostanę tak samo potraktowana. Zaryzykowałam i to było najlepsze posunięcie ponieważ dzięki całemu personelowi Kliniki MD MEDMIX odzyskałam wiarę, że w takich klinikach liczy się człowiek.
Mam nadzieję, że moja opinia pomoże podjąć innym decyzję i przekona, że Klinika MD MEDMIX jest godna zaufania.
Minęło 6 miesięcy po zabiegu– wysłałam zdjęcia, żeby pokazać innym jakie cuda potraficie zdziałać i polecam każdemu co się waha.
Dziękuję Wam bardzo i życzę dalszych sukcesów i wielu zadowolonych Pacjentów!


Jakub, Warszawa

Powodem, że wykonałem zabieg w klinice MD MEDMIX była wysoka jakość świadczonych usług po konkurencyjnej cenie. Bardzo dobrze oceniam wiedzę i kompetencje lekarza wykonującego zabieg oraz personelu asystenckiego. Obsługa pacjenta jest wzorowa, personel profesjonalny, niezwykle uprzejmy, w każdej chwili gotowy do udzielenia pomocy. Na wszystkie nurtujące pytania mnie pytania uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Do zabiegu przystąpiłem z pełną wiedzą. Klinika jest zorganizowana wzorowo, nie mam zdania co do koniecznych zmian.Jedyną uwagą, jest to że zalecenia pozabiegowe mogłyby być opisane trochę bardziej szczegółowo. W trakcie rozmowy z Doktorem dopisałem sobie kilka rzeczy odnośnie pielęgnacji głowy, których nie było w rozpisie. Ale to jest szczegół i wiem, że menager uzupełni brakujące informacje dla innych pacjentów.
Ogólnie oceniając personel jest bardzo uprzejmy i profesjonalny. Klinika zorganizowana jest wzorowo. Było mi bardzo miło, że mogłem skorzystać z Państwa usług. Jeszcze raz dziękuję za zorganizowane noclegu i postawienie obiadu.
Z przyjemnością będę polecać Państwa innym osobom.


Sebastian, Gliwice

Powodem, dlaczego skorzystałem z wykonania zabiegu w klinice MD MEDMIX była rzetelna informacja telefoniczna i duże doświadczenie w przeszczepach włosów.
Wiedzę i kompetencję lekarza wykonującego zabieg oceniam bardzo dobrze. Personel asystencki swoja prace wykonywał dobrze. Bardzo dobry jest poziom obsług pacjenta. Uzyskałem wszelkie informacje o świadczonych zabiegach i możliwościach leczniczych.
Jedynie to zalecenia po zabiegu powinny być lepiej spisane na kartce, są mało przejrzyste i zawierają błędy.
Poza tym wszystko jest dobrze, mam nadzieję że klinika się będzie rozwijać, aby powiększyć swoją powierzchnię.


Kamil, Warszawa
Swoją przygodę z łysieniem typu androgenowego rozpocząłem w wieku 17 lat. Próbowałem różnych metod zarówno zapobiegania, jak i leczenia oraz kamuflowania, jednak nic nie przynosiło pożądanych efektów. Nigdy nie myślałem o transplantacji włosów – zawsze wydawało mi się, że jest ona dla osób bogatych jak aktorów i piłkarzy. Ponadto w internecie jest wiele mitów na temat przeszczepu- od blizn, po stratę czucia na skórze włosów, czy bardzo odbiegającym od normalnego wyglądzie włosów zatransplantowanych.
Po 10 latach bezskutecznej walki i rezygnacji, natrafiłem w internecie na firmę MD MEDMIX, która przeprowadzała konsultacje w Warszawie. Udałem się na te konsultacje, zostałem poinformowany o wadach i zaletach transplantacji włosów oraz został mi przepisany plan leczenia farmakologicznego. Z początku nie byłem przekonany do wszystkich substancji, jednak ostatecznie zdecydowałem się na realizację całego planu leczenia i od tej pory stan istniejących włosów uległ poprawie.
Po konsultacjach ostatecznie zdecydowałem się na zabieg w Bielsku-Białej. Przed zabiegiem odbyła się druga konsultacja, na której wraz z Doktorem ustaliliśmy ostateczny przebieg linii włosów i ilość graftów.
Przeszczep trwał dosyć długo, jedyny ból, który był odczuwalny to podanie znieczulenia. Doktor był bardzo cierpliwy i skrupulatny, a osiągnięta gęstość była znacznie większa niż myślałem. Przeszczepione włosy są implantowane zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów sąsiednich.
Między pobraniem, a przeszczepianiem, dostałem bardzo dobry, ciepły obiad.
Po zabiegu dostałem wyprawkę do pielęgnacji włosów oraz receptę z lekami.
Wiedza i kompetencje lekarza i personelu asystenckiego stanowią podstawę do bezstresowego poddania się zabiegowi. Obsługa Klienta jest na wysokim poziomie, każdy klient jest traktowany indywidualnie. Mam porównanie z inna kliniką, gdzie Klienci są poddawani operacji na akord, a chęć zysku sprawdza się do narzucenia jak największej liczby graftów. W tym przypadku było całkowicie odwrotnie- to ja zdecydowałem o zwiększonej o 600 unitów liczbie graftów.
Po przeszczepie zostałem odwieziony do hotelu, w którym zarówno wyposażenie jak i jakość usług kelnerskich była bardzo dobra. Następnego dnia samodzielnie pojechałem do domu pociągiem, gdyż opuchlizna zeszła mi z czoła, zapomniałem, że miałem przeszczep, ponieważ nie czułem żadnego bólu.
Tak jak ustaliłem z Panią Marzeną i Doktorem , będę udawał się na konsultacje i wysyłał zdjęcia co 3 miesiące w celu weryfikacji przebiegu wzrostu graftów.
Polecam zabieg w klinice MD MEDMIX zarówno rodzinie jak i znajomym. MD MEDMIX oferuje zabieg w przystępnej cenie, a ponadto otacza Klienta wyjątkowym poczuciem bezpieczeństwa. Wiem, że gdybym miał jakiś problem związany w przyszłości moje włosy ulegną dalszemu przerzedzeniu, co mam nadzieję nie nastąpi, na 100% zdecyduję się na ponowny zabieg w klinice MD MEDMIX.


Azad, Niemcy

Personel traktował mnie dobrze i wszyscy byli przyjaźni. Po odbiorze z lotniska kierowca przywiózł mnie na badanie krwi. Po pobraniu krwi zostałem odwieziony do hotelu. Następnego dnia zostałem przewieziony do kliniki na konsultacje z doktorem, a zabieg odbył się następnego dnia rano. Personel kliniki traktował mnie dobrze i był bardzo przyjazny. Podczas zabiegu nie czułem bólu i nie miałem negatywnych doświadczeń.


Dariusz, Bielsko-Biała
Jest mi bardzo miło wystawić Państwu dobrą opinię.
Zabieg w gabinecie MD MEDMIX był moim 3 zabiegiem przeszczepu włosów i miał służyć zagęszczeniu włosów.
Lekarz wykonujący zabieg szczegółowo opisał przebieg zabiegu, rekonwalescencję po zabiegu, to jakich efektów można się spodziewać. Podczas pierwszej wizyty oraz wizyty po zabiegu poświęcił mi dużo czasu. Bardzo doceniam to indywidualne podejście do pacjenta.
Zabieg był praktycznie bezbolesny. Nawet najbardziej bolesna część czyli podanie znieczulenia było pod pełną kontrolą lekarza.
Zgodnie z zapewnieniami, W PRZECIWIEŃSTWIE do poprzednich dwóch zabiegów, rzeczywiście lekka opuchlizna pojawiła się w 3 dniu i trwała do dnia 6. Jest to dla mnie dużym zaskoczeniem i bardzo miłą niespodzianką.
Personel asystencki bardzo dbał o mnie przed, w trakcie i po zabiegu. Czułem się bezpiecznie i swobodnie. Bardzo doceniam to dbanie o mnie. Posiłek w trakcie oraz zapewnienie dojazdu do domu to również bardzo miłe gesty ze strony gabinetu.
Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z usług Państwa gabinetu.Żałuję, że trafiłem do Państwa dopiero na 3 zabieg. Napewno będę jeszcze korzystał z Państwa usług i będę Was polecał.


Dermont, Irlandia

Podsumowując wszystko z Junomedical było na 5 gwiazdek. Prawdopodobnie jedna z najlepszych decyzji w moim życiu!
Przede wszystkim chcę powiedzieć, że  Shaz w Junomedical był bardzo pomocny i cierpliwy, wykonał bardzo dobrą pracę, bez jego pomocy nie podjąłbym decyzji o zabiegu.
Absolutnie doskonała obsługa i szybka odpowiedź na każde pytanie!.
Postanowiłem udać się do kliniki włosów MD MEDMIX w Polsce wykonać zabieg przeszczepu włosów.. Prawdopodobnie jedna z najlepszych decyzji w moim życiu!!!. Przyjechaliśmy w nocy i zostaliśmy powitani przez bardzo miłego mężczyznę, który czekał na mnie z kartką z moim nazwiskiem. Następnie zawiózł nas z lotniska w Krakowie do hotelu IBIS. Podróż z lotniska do hotelu trwała około godziny. Hotel jest prosty, bardzo czysty i ma bardzo dobrą obsługę klienta oraz  bardzo dobre jedzenie.
Następnego dnia zostałem zabrany na pobranie krwi, w laboratorium również była bardzo miła obsługa i krew została pobrana bez bólu.
Następnego dnia odbył się zabieg przeszczepu włosów! Zostałem odebrany z hotelu punktualnie i zawieziony do kliniki MD MEDMIX.
Po raz pierwszy spotkałem Marzenę, która była bardzo miła i bardzo pomocna w każdym calu. Potem poznałem mojego lekarza dr Macieja Borejszę, który znowu był bardzo miły i mówił doskonale po angielsku. Zabieg miał obejmować 2000 przeszczepów, jednak po konsultacji ilość została zmieniona na 1500 przeszczepów.
Konsultacja ta była najbardziej pouczającą i uczciwą konsultacją jaką kiedykolwiek miałem.! Doktor omawia wszystkie rzeczy, które mogą się nie udać, czego można oczekiwać, jaki można osiągnąć wynik końcowy. Dr Maciej Borejsza to niezwykle uczciwy i profesjonalny lekarz!
Teraz o głównej części: zabieg! Był długi i nudny, ale nie jest tak źle jak można myśleć. Ból występuje tylko przez pierwsze 4-5 zastrzyków, potem działa znieczulenie i bólu nie ma.

Jest to opisana na blogu przez Eamon bardzo dokładnie

Jedynie co mogę dodać to, że można bardzo spuchnąć, ale opuchlizna zmniejsza się z dnia na dzień.
Należy również pamiętać, aby zabrać bluzę z zamkiem i szeroką czapkę.
Do pełnego zdrowia dochodzi się po 4 dniach od zabiegu .

Podsumowując: Praca Shaz z JUNOMEDICAL i Marzeny z doktorem z MD MEDMIX była na 5 gwiazdek, a tak naprawdę nie wiem czy istnieje wystarczająco dużo gwiazdek, aby to ocenić!
Jestem bardzo zadowolony z wszystkiego, TOP CLASS SERVICE!!!

This post is also available in: angielski