Trychologia

TRYCHOLOGIA – CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?
Terapia trychologiczna jest ustalana indywidualnie na podstawie objawów, zebranego wywiadu oraz wyników badań. Holistyczne podejście do leczenia pozwala uzyskać najlepsze jego rezultaty. Na efekty terapii mają wpływ zabiegi przeprowadzane w gabinecie oraz terapia domowa. Bardzo często zaleca się pacjentowi zmianę nawyków żywieniowych, stosowanie prawidłowej diety oraz stylu życia. Ponieważ jelita i skóra pochodzą z jednego listka zarodkowego dużą rolę w leczeniu odgrywa dietetyka i prawidłowa flora bakteryjna. Przyczyną problemów z włosami i owłosioną skórą głowy jest bardzo często stres, dlatego też podczas terapii zwraca się również uwagę na rozwiązanie problemów emocjonalnych. Czytaj dalej

zobacz rezultaty naszej pracy

  Odzyskaj włosy tak, jak inni nasi zadowoleni pacjenci.

  MD MEDMIX hair clinic to podmiot leczniczy, świadczący ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. MD MEDMIX hair clinic jako podmiot leczniczy specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów związanych z włosami i owłosioną skórą głowy.

  Trychologia

  MediRaty

  W naszej Klinice istnieje możliwość płatności w systemie ratalnym.
  MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej.
  Bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który planuje wykonać zabieg, ale bez zbędnego obciążania własnego budżetu.

  Powiązana oferta

  Odzyskaj utracone włosy

  Metoda FUE to zabieg minimalizujący uszkodzenie włosów i skóry.
  Naturalne, swoje włosy i naturalny wygląd.

  Trychologia
  gdpr-image
  Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
  polityka prywatności