Przeszczep włosów

PRZESZCZEP WŁOSÓW – CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ?
Pacjenci, którzy szukają pomocy przy łysieniu androgenowym, bardzo często leczenie rozpoczynają od stosowania preparatów zewnętrznych, wcierek, szamponów. Gdy te metody zawodzą szukają innych bardziej skutecznych metod. Wtedy należy pomyśleć o zabiegu chirurgii odtwórczej włosów. Jest to oczywiście przeszczep włosów – zabieg chirurgiczny, którego celem jest uzupełnienie brakującego owłosienia z wykorzystaniem swoich włosów.

Sam zabieg transplantacji włosów wykonywany jest zarówno u kobiet jak i mężczyzn i należy do zabiegów, które wykonuje się – poza wspomnianymi łysieniem androgenowym – w przypadku łysienia pourazowego, łysienia po leczeniu oparzeń skóry, blizn pooperacyjnych, ubytków owłosienia w okolicy brwi, rzęs, wąsów, brody oraz w przypadku chęci odtworzenia zarostu na brodzie. W każdym z tych przypadków jednak, aby wykonać przeszczep, niezbędne jest zakwalifikowanie do zabiegu przez lekarza wykonującego. Czytaj dalej

zobacz rezultaty naszej pracy

  Odzyskaj włosy tak, jak inni nasi zadowoleni pacjenci.

  MD MEDMIX hair clinic to podmiot leczniczy, świadczący ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. MD MEDMIX hair clinic jako podmiot leczniczy specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów związanych z włosami i owłosioną skórą głowy.

  Przeszczep włosów

  MediRaty

  W naszej Klinice istnieje możliwość płatności w systemie ratalnym.
  MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej.
  Bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który planuje wykonać zabieg, ale bez zbędnego obciążania własnego budżetu.

  Powiązana oferta

  Odzyskaj utracone włosy

  Metoda FUE to zabieg minimalizujący uszkodzenie włosów i skóry.
  Naturalne, swoje włosy i naturalny wygląd.

  Przeszczep włosów
  gdpr-image
  Wybierając - akceptuję - wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, pikseli, znaczników i podobnych technologii. Umożliwiają one nam śledzenie Twojej aktywności, dzięki czemu możemy udoskonalać działanie strony. Wykorzystujemy je na potrzeby wykonywania anonimowych statystyk oraz w celach marketingowych.
  polityka prywatności