MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY W POŁĄCZENIU Z PRZESZCZEPEM WŁOSÓW METODĄ FUE

Mikropigmentacja skóry głowy powstała z wcześniejszych standardów zabiegu makijażu pernamentnego i chociaż mikropigmentacja nie jest włosem to może odtworzyć wygląd głowy pokrytej włosami i we właściwych okolicznościach odpowiedni kandydat może mieć zastosowany
zabieg w połączeniu z chirurgią odtwórczą włosa. Mikropigmentacja to niechirurgiczny zabieg kosmetyczny skutecznie pokrywa głowę pigmentem, którego kolor jest dopasowany do naturalnego koloru włosów tworząc jednolitą mieszankę, która stwarza fryzurę z włosami na całej głowie.

Niektórzy pacjenci życzą sobie, aby uzyskać pożądany rezultat za pomocą samego przeszczepu włosów, jednakże samym przeszczepem czasami tego nie można osiągnąć. Przy starannym planowaniu leczenia długoterminowego klinika MD MEDMIX może połączyć te dwie skuteczne
metody, aby uzyskać bardziej naturalne włosy w obszarach wypadania włosów w połączeniu z zabiegiem mikropigmentacji. Przy tej technice musi być brane również pod uwagę przyszłe wypadanie włosów.

CO MOŻE ZROBIĆ MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY I PROCEDURA PRZESZCZEPU FUE

Połączenie tych dwóch zabiegów daje wiele kandydatom możliwość uzyskania całościowego efektu, który nigdy nie mogliby osiągnąć za pomocą przeszczepu włosów. Mikropigmentacja skóry głowy jest niezbędną formą leczenia dla osób borykających się z problemami zakoli, łysienia plackowatego oraz punktowego wypadania włosów.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną ocenę możliwości.