Mikropigmentacja w połączeniu z FUE

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY W POŁĄCZENIU Z PRZESZCZEPEM WŁOSÓW METODĄ FUE

Mikropigmentacja skóry głowy powstała z wcześniejszych standardów zabiegu makijażu pernamentnego i chociaż mikropigmentacja nie jest włosem to może odtworzyć wygląd głowy pokrytej włosami i we właściwych okolicznościach odpowiedni kandydat może mieć zastosowany
zabieg w połączeniu z chirurgią odtwórczą włosa. Mikropigmentacja to niechirurgiczny zabieg kosmetyczny skutecznie pokrywa głowę pigmentem, którego kolor jest dopasowany do naturalnego koloru włosów tworząc jednolitą mieszankę, która stwarza fryzurę z włosami na całej głowie.

Niektórzy pacjenci życzą sobie, aby uzyskać pożądany rezultat za pomocą samego przeszczepu włosów, jednakże samym przeszczepem czasami tego nie można osiągnąć. Przy starannym planowaniu leczenia długoterminowego klinika MD MEDMIX może połączyć te dwie skuteczne
metody, aby uzyskać bardziej naturalne włosy w obszarach wypadania włosów w połączeniu z zabiegiem mikropigmentacji. Przy tej technice musi być brane również pod uwagę przyszłe wypadanie włosów.

CO MOŻE ZROBIĆ MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY I PROCEDURA PRZESZCZEPU FUE

Połączenie tych dwóch zabiegów daje wiele kandydatom możliwość uzyskania całościowego efektu, który nigdy nie mogliby osiągnąć za pomocą przeszczepu włosów.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną ocenę możliwości.

Kwestionariusz
KONSULTACJE WARSZAWA 18 PAŹDZIERNIKA

Zapraszamy na konsultacje, które odbędą się w Warszawie 18 października 2019 r.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 603-777-679