Koszty związane z przeszczepem włosów nie są stałe. Wszystko zależy od obszaru, którego ma dotyczyć przyszła transplantacja mieszków włosów. A dokładnie od ilości graftów koniecznych do przeszczepu. Koszt jednego grafta w zabiegu metodą FUE wynosi 8 zł. Jeden graft zawiera 1,2,3 mieszki włosowe.

Dlaczego decydujemy się na przeszczepianie włosów?

Głównym motywem naszego dążenia do osiągnięcia wymarzonej fryzury mogą być kompleksy. Łysienie i wypadanie włosów może bardzo dotkliwie wpłynąć na naszą psychikę, a także pewność siebie. W takim poczuciu człowiek nie jest w stanie poprawnie funkcjonować.

Przyczyn problemu związanego z wypadaniem włosów i łysieniem może być wiele. Wiek, schorzenia związane z chorobami skóry głowy, łysienie androgenowe, plackowate, a nawet stres czy zła dieta.

Pierwsze objawy łysienia

Bardzo często mężczyźni nie zauważają pierwszego objawu łysienia ciężko. Codziennie tracimy około stu włosów. Jedynym sposobem może być kontrolowanie grzebienia czy szczotki do włosów. Nie jesteśmy w stanie tego zliczyć, jednak zwiększająca się liczba powinna być dla nas zauważalna. U mężczyzn można również zauważyć powiększające się zakola. Przyczyną ich powstania jest najczęściej łysienie androgenowe i pojawia się mniej więcej w okolicach czoła i skroni. Pierwsze objawy nie muszą stanowić argumentów do pojawienia się prawdziwych problemów, aczkolwiek lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

Ile kosztuje przeszczep włosów? Sprawdź cennik kliniki Medmix

Ile kosztuje przeszczep włosów? To pytanie, które nurtuje wszystkich zainteresowanych. Otóż wszystkie ceny są uzależnione od wielu czynników. Dokładniejsze informacje w zakresie kosztów możemy znaleźć na stronie https://medmix.pl w zakładce cennik.