Przeszczep włosów Kraków


Łysienie i problem wypadania włosów dotyczy wielu Polaków. Nasz kraj zajmuje niechlubne 8 miejsce na świecie co do łysienia i powiązanych z nim chorób. Problem związany z wypadaniem włosów jest głównie spowodowany poprzez genetykę. Nadwrażliwość mieszków włosowych na wpływ dihydrotestosteronu (DHT) jest jedną z podstawowych przyczyn łysienia androgenowego. Problem dotyka głównie mężczyzn (39 %) po trzydziestym roku życia. Nie zmienia to faktu, że zdarzają się także przypadki łysienia u dzieci i nastolatków. W przypadku dużego zaawansowania problemu, najlepszą metodą leczenia może być przeszczep włosów. Kraków, podobnie jak inne większe miasta w kraju nie posiada wystarczającej bazy klinik specjalizujących się w leczeniu wypadania włosów.

przeszczep włosów przeszczep włosów

 

Nowoczesna klinika nieopodal Krakowa

W przypadku łysienia warto jest skorzystać z pomocy najlepszych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Klinika Medmix z Bielska-Białej to nowoczesna placówka medyczna, która z pewnością posiada odpowiednie kwalifikacje. Łysienie to dosyć wrażliwy problem, szczególnie dla panów. W klinice można liczyć na opiekę na najwyższym poziomie. Szczególnie istotne jest także indywidualne podejście do pacjenta. Odległość z Krakowa do Bielska wynosi niespełna 100 km – daje to niecałe 2 godziny drogi. Bliska odległość powoduje, że klinika Medmix staje się coraz bardziej atrakcyjna dla mieszkańców spoza województwa Śląskiego.

 

Przeszczep włosów dla mieszkańców Krakowa

Kraków to kolejne miasto po Bielsku-Białej i Warszawie, które może liczyć na pełne konsultacje w zakresie leczenia wypadania włosów i leczenia. Kontakt telefoniczny (603-777-679) z pewnością pomoże w określeniu dokładnego terminu wizyty. Przeszczep włosów Kraków – konsultacje przy ulicy św. Filipa 23. Następnie, z pacjentem zostają ustalane metody leczenia, ewentualny przeszczep włosów. 

Zobacz także: