Opinie

Gunther, Niemcy

Gorąco polecam MD MEDMIX. Marzena Dubas bardzo dobrze organizuje pracę kliniki i odpowiada na wszystkie pytania. Personel jest fantastyczny, a ponieważ klinika jest stosunkowo niewielka, leczenie jest bardzo osobiste. Dr Paczkowski jst doświadczonym chirurgiem. Jest bardzo uczciwy w stosunku do tego co robi i wykonuje świetnie pracę. Zauważyłem, że jest to niezwykle uspakajające, że wcześniej pracował w szpitalu jako chirurg i zawsze stawia na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo (chociaż transplantacja włosów nie jest ryzykowną operacją, to jednak operacja, którą należy traktować poważnie!).
Miasto ma również swój urok ze wspaniałymi kawiarniami i miłą okolicą, dla łatwych wycieczek, jeśli chcesz zostać na kilka dni (co zrobiłem). Do tego łatwo dojechać pociągiem, samochodem, samolotem.
I highly recommend MD MEDMIX. Marzena Dubas organizes the clinic very well and will answer all questions you might have. The staff is fantastic and because the clinic is relatively small the treatment is very personal. Dr. Paczkowski is an experienced cosmetic surgeon. He is very honest about what he does and he does an excellent job. I found it extremely reassuring that he had previously worked in a general hospital as a surgeon and always puts health and security first (although hair transplantation is not a risky operation it’s an operation nevertheless, which should be taken seriously!).
The town also has it’s charm with great coffee bars and nice surroundings for easy hikes if you want to stay for some days (which I did). Plus it’s easy to get there by train, car, and plane.
__________________________________________________________________________

Adam, Anglia

Chcę bardzo podziękować całej załodze MD Medmix za wspaniałą obsługą.Waszą klinikę znalazlem przez internet w wyszukiwarce  o przeszczepach włosów.
Jak pewnie dużo osób brałem bardzo pod uwagę cenę gdyę te zabiegi ogolnie są drogie i jest to zawsze obciążenie dla budżetu domowego.Mają Państwo bardzo atrakcyjne ceny i nawet obawiałem się, że może zatym sie kryć słaba jakośc usług.
Byłem bardzo mile zaskoczony, że atrakcyna cena byla również powiązana z bardzo profesjonalnym serwisem. Bardzo latwa komunikacja emailowa, bardzo miły , czysty i nowoczesny gabinet, miły personel, bardzo dobry doktor.
Zabieg rownież był fantastyczny, bez bólu w miłej atmosferze. Musiało być zrobiony profesjonalnie bo praktycznie od razu moglem wrocic do normalnego zycia – bez opochlizny na twarzy, siniakow itp.
Jestem przekonany, ze włosy też będą fajnie rosły w miejscach przeszczepów.
Ja nie bardzo wiem co jeszcze moglibyście polepszyć bo ja mogę tylko dać 10 na 10 możliwych pod każdym względem – bardzo wysoki europejski standard świadczonych usług – a nie jestem osobą, ktora zadowoli się byle czym.
Bardzo się cieszę, że skorzystałem z Państwa usług i mogę Waszą klinikę polecić każdemu, kto się waha nad decyzją.

Życze samych sukcesów.

__________________________________________________________________________

Mateusz, Częstochowa

Przeszczep włosów – opinia

Pacjent 5 miesięcy po zabiegu przesyła zdjęcie i pisze:
” Już jest super, a jeszcze wychodzą nowe. Dziękuję bardzo za wszystko co Państwo zrobili dla mnie, jest już niesamowity efekt. Dziękuje naprawdę, wszystkiego dobrego”

Zdjęcia pacjenta można zobaczyć

_________________________________________________________________________

Jarosław, Warszawa

O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się od znajomego, który wykonywał tu przeszczep włosów metodą FUE rok temu. Efekt u niego jest genialny. Postanowiłem również spróbować.
Powodem wykonania zabiegu były pogłębiające się zakola, które nie dawały mi spokoju. Stwierdziłem, że nie ma na co czekać. Poddałem się zabiegowi, mimo, że mam 27 lat.
Wzbudziliście moje zaufanie, zarówno Pan Doktor Michał Paczkowski jak i cały personel. Pan Doktor umie słuchać, a to jest najważniejsze. Wiedza, podejście do pacjenta, przesympatyczna właścicielka kliniki. Dodatkowo kontakt z pacjentem przed i po zabiegu na najwyższym poziomie.Zwracam uwagę na takie rzeczy, to bardzo mocno buduje pozytywną opinię Kliniki w oczach pacjentów. 
Szczerze, nie mam żadnych zarzutów. brakował tylko filmu na Youtube z wywiadem pacjenta. Brakowało mi tego jak szukałem informacji o przeszczepie w Waszej klinice.Team kliniki jest bardzo sympatyczny. Już poleciłem klinikę dwójce znajomych.
Przyp.adm.film na YT wkrótce się ukaże.

________________________________________________________________________

Zbigniew, Szczecin

O klinice MD MEDMIX dowiedziałem się z internetu z wyszukiwarki Google.pl i YouTube. Powodem skorzystania z wykonania zabiegu w gabinecie MEDMIX były i są bardzo dobre opinie pacjentów przed i po zabiegu przeszczepów włosów. Na stronie interentowej MD MEDMIX hair clinic jest wystarczająco dużo o Klinice Pani Marzeny Dubas, która jest włascicielem. Filmiki na YouTube przedstawiają właściwie wszystko dla zainteresowanych transplantacją włosów od konsultacji z lekarzem przez zabieg i po zabiegu oraz odczucia pacjenta.
Z Panią Marzeną jest bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mejlowy. Jest osobą bardzo kompetentną i to przekonało mnie do wykonania zabiegu w Klinice MD MEDMIX.
Dr n.med. Michał Paczkowski wykonał mi zabieg transplantacji włosów metodą FUE, przeszczepione miałem 1500 unitów. W mojej opinii jest to lekarz bardzo kompetentny. Doktor Paczkowski szczegółowo objaśnił mi proces całego zabiegu i następstwa z nim związane. Byłem pod wielkim wrażeniem szczerości doktora, który nie koloryzował zabiegu jak i efektów po zabiegu. Przede wszystkim przekazał mi informacje o mogących wystąpić skutkach ubocznych w miejscach dawczych jak i biorczych . Wiem, nikt nie chce takich informacji usłyszeć, ale to właśnie mnie przekonało, że tu trafiłem.
Po konsultacji i czasie na przemyślenie co do zabiegu, zdecydowałem się bez wahania na Klinikę MD MEDMIX i na doktora Michała Paczkowskiego. Uważam, że dokonałem dobrego wyboru.
Wiedza i kompetencja Personelu asystenckiego była na wysokim poziomie. Za co dziękuję, że mogłem być pacjentem tej kliniki.
Wysoki poziom obsługi pacjenta, uprzejmość i życzliwość oraz chęć udzielenia pomocy oceniam klinike bardzo dobrze.
Uzyskałem wyczerpujące informacje o świadczonych zabiegach i możliwościach leczniczych.
Z wyrazami szacunku, Zbigniew.

__________________________________________________________________________

Przemysław, Kraków

Powodem wykonania zabiegu przeszczepu włosów było łysienie androgenowe. Na zabieg zdecydowałem się w klinice MD MEDMIX, o której dowiedziałem się od znajomego. Był to mój kolejny zabieg przeszczepu włosów, jednakże wykonywałem go w innej klinice. Po wykonaniu zabiegu w klinice MD MEDMIX stwierdzam, że poziom obsługi pacjenta oraz wiedza i kompetencje lekarza oraz personelu medycznego była zdecydowanie lepsza. Nie mam żadnych uwag co do kliniki, moze pokoje hotelowego powinny być wyższego standardu, ale obsługa hotelowa była bardzo miła i pomocna. Cały zabieg oraz klinike MD MEDMIX oceniam bardzo dobrze.

__________________________________________________________________________

Wojtek, Mielec

Klinikę ME MEDMIX wyszukałem w sieci. Do wykonania zabiegu w tej klinice skłoniła mnie cena oraz pozytywne opinie osób, które już skorzystały z zabiegu. 
Dr Michał Paczkowski czyli lekarz, który wykonywał zabieg ma profesjonalne podejście do pacjenta. Nie mam równiez uwag do pracy personelu asystenckiego. Kontak z Kliniką MEDMIX do tej pory, również po zabiegu, jest życzliwy i profesjonalny. 
Przed zabiegiem doktor bardo dogłębnie i sczegółowo objaśnił mi proces zabiegu oraz nastepstwa z nim związane w kolejnych dniach po zabiegu.
Nie mam żadnych zastrzerzeń do pracy kliniki, wszystko od początku do końca przygotowane było z najlepszą dbałością. Począwszy od konsultacji mailowej, telefonicnej, hotelu, transportu, jak również sam zabieg odbył się w bardzo miłej atmosferze:)

__________________________________________________________________________________________

Karol, Kielce

Powodem, który zadecydował o wyborze kliniki MD MEDMIX  na wykonanie zabiegu przeszczepu włosów była przede wszystkim najniższa cena spośród kilku klinik, które brałem pod uwagę oraz opinie i filmy na youtube, które pomogły mi w podjęciu decyzji.
Wiedza i kompetencje zarówno lekarza jak i personelu moim zdaniem są na wysokim poziomie, a lepszego poziomu obsługi pacjenta nie można sobie wyobrazić.
Nie ma rzeczy, którą chciałbym zmienić, no może aby był wyższy sufit w pokoju hotelowym:-)

____________________________________________________________________________

Sebastian, Katowice

Zabieg w klinice MEDMIX miałem wykonany w lipcu 2015. Wcześniej przed zabiegiem odbyłem wizytę konsultacyjną, która mnie przekonała o wykonaniu zabiegu w tej klinice. Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi wszelkie aspekty związane z zabiegiem, całą procedurę zabiegową, przygotowanie do zabiegu, postępowanie po zabiegu. Miałem umówiony zabieg w innym gabinecie, ale w ostatniej chwili zmieniłem miejsce i jestem bardzo zadowolony z wyboru miejsca zabiegu tj w klinice MD MEDMIX.

____________________________________________________________________________

Radosław, Lublin

Główne powody, dla których wybrałem MEDMIX to najniższa cena na rynku, piękny stan kliniki ( wcześniej na internecie czytałem wiele skarg pacjentów o tym, że niektórzy doktorzy prywatnie wykonują zabiegi w pomieszczeniach kompletnie zaniedbanych), brak jakichkolwiek negatywnych opinii od pacjentów, młody a jedncześnie doświadczony przez wiele wcześniejszych zabiegów doktor, wykształcony, który ukończył liczne kursy i posiada certyfikaty. Wiedzę i kompetencje lekarza i personelu asystenckiego oraz poziom obsługi pacjenta oceniam w skali 1-10 na 10. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zabiegiem jaki przeszedłem. Nie mogłem wyjść z podziwu obserwując w pracy tak profesjonalny zespół. Doskonała współpraca kompetentnych i pozytywnych ludzi, porozumiewających się między sobą oraz pacjentem w miłej i ciepłej atmosferze. Dokonują wszelkich starań by zadbać o wygodę i komfort pacjenta. Widać gołym okiem, że usługi, które świadczą są na najwyższym poziomie!.
Jestem 6 miesięcy po zabiegu.
Wróciłem własnie od fryzjera i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony jak na efekt po pół roku!! Jeśli nie ma mocnego swiatła dziennego to już teraz wygląda to ładnie 🙂 a za rok powinno być jeszcze lepiej!

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Wojciech, Katowice

Z ofertą gabinetu zapoznałem się na stronie internetowej, a decyzje o skorzystaniu z zabiegu podjąłem podczas konsultacji osobistej. Uzyskałem wszelkie niezbędne informacje na temat samego zabiegu, jego efektów oraz ewentualnych skutków ubocznych. Profesjonalizm w podejściu do pacjenta oraz fakt, że żadne moje pytanie nie pozostało bez jasnej wyczerpującej odpowiedzi, było podstawą podjęcia tak ważnej i niełatwej dla mnie decyzji o skorzystaniu z zabiegu. Wiedzę i kompetencję lekarza wykonującego zabieg oraz personelu asystentckiego oraz poziom obsługi pacjenta oceniam na najwyższym poziomie. Dziękuję za profesjonalną opiekę.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Rafał, Radom

Chciałem zagęścić włosy, szukałem kliniki poprzez internet. Podczas poszukiwań zwracałem uwagę na opinie jak również wiedzę, doświadczenie i cenę.  To wszystko ukierunkowalo mnie na skorzystanie z  usług kliniki MD MEDMIX.
Teraz po zabiegu poziom świadczonych usług zarówno ze strony lekarza jak i personelu asystującego określam bardzo wysoko. Śmiało mogę powiedzieć, że niektóre ,,renomowane,, kliniki mogłyby brać za wzór zaangażowanie i opiekę nad pacjentem, który jest traktowany w sposób niemalże pieszczotliwy. Lekarz prowadzący wyjątkowo szczegółowo i drobiazgowo przekazał wszystkie zagadnienia związane z procedurą przeszczepu jak i rehabilitacji pozabiegowej. Pełen profesjonalizm i fachowośc pozwoliła mi bez obaw poddać się zabiegowi o dziwo nawet jeśli bym miał początkowo jakieś wątpliwości po wstępnej rozmowie decyzja na TAK z mojej strony była bezdyskusyjna. 

Reasumujac cały personel Kliniki daje z siebie 110% co przekłada się na pełne zadowolenie pacjenta. Naprawdę polecam każdemu bez obaw wizyte w tej Klinice.

__________________________________________________________________________________

Zbigniew, Mielec

Zdecydowałem się na zabieg w gabinecie MEDMIX ponieważ miałem problemy z łysieniem typu męskiego. Spośród wielu ofert przedstawionych w internecie, wybrałem właśnie MEDMIX ponieważ zachęciły mnie opinie osób, które poddały się zabiegowi w tym gabinecie.
Nie bez znaczenia oczywiście była bardzo atrakcyjna cena zabiegu w porównaniu z innymi gabinetami wykonującymi przeszczep włosów.
Bardzo szybka odpowiedź na mojego pierwszego maila, jak również fachowa i rzetelna odpowiedź na wszystkie moje pytania dotyczące zabiegu. Jeżli chodzi o Pana Doktora wykonującego zabieg, to muszę przyznać, że zaskoczył mnie bardzo swoją wiedzą z dziedziny transplantacji włosów i opisem najnowszych technik przeszczepów.
W czasie wstępnej rozmowy wyjaśnił mi bardzo szczegółowo jak wygląda zabieg przeszczepu włosów i odpowiadał na wszelkie moje pytania i wyjaśniał wszystko o cokolwiek zapytałem. 
W trakcie przeszczepu dało się zauważyć, że personel asystujący jest naprawdę bardzo zgrany i uprzejmy. Pomimo, że głowa była znieczulona, to cały czas byłem pytany czy coś nie boli, nie szczypie. Zabieg był całkowicie bezbolesny. Trwał wprawdzie kilka godzin, ale jakoś nawet w mierę szybko mi ten czas upłynął. Nie spodziewałem się aż takiej opieki i troski o pacjenta, bo w czasie zabiegu zaserwowano mi obiad (bardzo smaczny tak nawiasem mówiąc).
Po zabiegu personel zamówił mi taxi pod same drzwi gabinetu. Tak, że jednym słowem nie musiałem się o nic martwić. Wcześniej oczywiście Pani Manager zarezerwowała mi hotel, co było bardzo istotne, ponieważ przyjechałem z miejscowości oddalonej o 200 km.
Gdybym jeszcze raz miał wybierać napewno ponownie wybrałbym ten sam gabinet. Jedyne czego żałuję, to że tak późno znalazłem stronę gabinetu MEDMIX.

__________________________________________________________________________________

Robert, Iława

Głównym powodem wykonania zabiegu przeszczepu włosów był kompleks z powodu uwag moich znajomych, niby śmiesnych, ale bolesnych w świadomości. Od długiego czasu przeciwdziałałem łysieniu środkami, ale to nic nie pomagało.W pewnym czasie wynikła rozmowa na temat przeszczepu, gdzie domownicy wyrazili opinie, że jeśli tak bardzo mi z tym źle to czemu sobie nie zrobię przeszczepu i zacząłem szukać w internecie informacji, gzie i jak można to zrobić.
Uczestniczyłem w dwóch konsultacjach po czym przekonała mnie bardziej druga- w klinice MD MEDMIX
u dr Macieja Borejszy. Była lepsza pod względem sposobu prowadzenia i uświadomienia mnie jako pacjenta o przebiegu zabiegu. Wpływ na decyzję miał  również koszt zabiegu. W klinice MD MEDMIX był niższy. Jestem już po zabiegu i mogę ocenić wiedzę i kopmetencję lekarza i personelu asystenckiego na wysokim poziomie. Była bardzo miła atmosfera i bardzo dobrze się czułem. Wszelkie potrzebne informacje uzyskałem przez internet oraz przy konsultacji z lekarzem.
Nie mam żadnych uwag do organizacji podczas zabiegu, byłem zadowolony i nie potrafię wskazać jakiej kolwiek zmiany.

__________________________________________________________________________________

Piotr, Nysa
Jestem bardzo zadowolony z wykonania zabiegu w klinice MEDMIX. W czasie operacji lekarz i personle zajęli się mną bardzo profesjonalnie. Opiekowali się bardzo dobrze w czasie zabiegu jak i po. Wyczerpująco wytłumaczyli jak wygląda cały proces jak równiez służą pomocą gdy pojawią się pytania, kontakt z nimi jest bardzo dobry.
Wybrałem metodę FUE wiedząc na czym operacja polegała, zabieg wykonano zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Na tle wcześniejszych operacji za granicą tutaj w Bielsku czułem się zdecydowanie lepiej- można było swobodnie porozmawiać, a tam jednak język obcy i odległość stanowiły przeszkodę i nie czułem się wtedy tak bezpiecznie.
Pozostało mi tylko czekać na efekty.

__________________________________________________________________________________

Sławek, Poznań
Mam 29 lat i od kilku lat gwałtownie zaczęły wypadać mi włosy- w ostatim czasie mnie, ale brak włosów pozostał na trwałe.
Nie patrząc na odległość do kliniki, najbardziej przekonała mnie rozmowa telefoniczna z właścicielką oraz konsultacja internetowa z lekarzem, nie mówiąc o bardzo przyziemnej cenie samego zabiegu, a nawet dużo większe kliniki powinny brać przykład.
Sam lekarz przedstawia sprawę od najczarniejszej strony i najciemniejszego efektu końcowego- zakłada najgorsze, choć będzie oczywiście dużo lepiej- mi osobiście bardzo dobrze pasuje taka postawa, zamiast mówienie o zabiegu i efekcie w samych superlatywach, pacjent wie na co się pisze.
Klinika nie jest duża- ale to nawet dobrze, bo pacjent ma więcej swobody i prywatności podczas zabiegu i przerw pomiędzy.
Sam zabieg przebiegł gładko i bezboleśnie. Tydzień po rany praktycznie są niewidoczne i szybko się goją.
Włąscicielka przesympatyczna i bardzo pomocna we wszystkich sprawach przed/podczas/po zabiegu.

Będę polecał klinikę w 100%!

__________________________________________________________________________________

Piotr,
Powodem dla którego skorzystałem z wykonania zabiegu w klinice MD MEDMIX była na pewno konkurencyjna cena i dobra opinia o MD MEDMIX.
Ponadto po zabiegu  bardzo wysoko oceniam wiedzę i kompetencje lekarza wykonującego zabieg. Lekarz przedstawił szczegółowo jak będzie przebiegał zabieg, jak będą wyglądały kolejne dni po zabiegu i jakich efektów można się spodziewać.
W trakcie zabiegu personel wraz z lekarzem wykazywali pełen profesjonalizm mimo kilkugodzinnej pracy w żadnym momencie nie pokazali po sobie zmęczenia cały  czas w gabinecie panowało skupienie i cisza personel i lekarz nie odzywali się do siebie, co świadczyło o zawodowstwie cała uwaga skoncentrowana była na wykonywanej pracy.
Pani Marzena wie co robi, jest przekonująca ale w żadnym momencie nie naciska na podjęcie decyzji, nie opowiada „bajek”, jest rzeczowa, uprzejma, udziela informacji telefonicznie lub mailowo zawsze można liczyć na kontakt.

_________________________________________________________________________________

Jakub, Warszawa

Powodem, że wykonałem zabieg w klinice MD MEDMIX była wysoka jakość świadczonych usług po konkurencyjnej cenie. Bardzo dobrze oceniam wiedzę i kompetencje lekarza wykonującego zabieg oraz personelu asystenckiego. Obsługa pacjenta jest wzorowa, personel profesjonalny, niezwykle uprzejmy, w każdej chwili gotowy do udzielenia pomocy. Na wszystkie nurtujące pytania mnie pytania uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Do zabiegu przystąpiłem z pełną wiedzą. Klinika jest zorganizowana wzoro, nie mam zdania co do koniecznych zmian.Jedyną uwagą, jest to że zalecenia pozabiegowe mogłyby być opisane trochę bardziej szczegółowo. W trakcie rozmowy z Doktorem dopisałem sobie kilka rzeczy odnośnie pielęgnacji głowy, których nie było w rozpisie. Ale to jest szczegół i wiem, że menager uzupełni brakujące informacje dla innych pacjentów.
Ogólnie oceniając personel jest bardzo uprzejmy i profesjonalny. Klinika zorganizowana jest wzorowo. Było mi bardzo miło, że mogłem skorzystać z Państwa usług. Jeszcze raz dziękuję za zroganizowane noclegu i postawienie obiadu.
Z przyjemnością będę polecać Państwa innym osobom.

_________________________________________________________________________________

Sebastian, Gliwice

Powodem, dlaczego skorzystałem z wykonania zabiegu w klinice MD MEDMIX była rzetelna informacja telefoniczna i duże doświadczenie w przeszczepach włosów.
Wiedzę i kompetencję lekarza wykonującego zabieg oceniam bardzo dobrze. Personel asystencki swoja prace wykonywał dobrze. Bardzo dobry jest poziom obsług pacjenta. Uzyskałem wszelkie informacje o świadczonych zabiegach i możliwościach leczniczych.
Jedynie to zalecenia po zabiegu powinny być lepiej spisane na kartce, są mało przejrzyste i zawierają błędy.
Poza tym wszystko jest dobrze, mam nadzieję że klinika sie będzie rozwijać, aby powiększyć swoją powierzchnię.

Kwestionariusz